.
Opublikowano: 2012-10-04

Zderzenie 5 samochodów Biskupicach


Dzisiejszego ranka o godzinie 07:15 dyżurny SKKP otrzymał zgłoszenie o zderzeniu 5 samochodów do którego doszło na drodze wojewódzkiej 966 w miejscowości Biskupice. Na pasie w kierunku Wieliczki zderzyły się: VW Polo, Fiat Stilo, Fiat Ducato, Renault Laguna, Peugeot 307.

 W wyniku zdarzenia obrażeń doznał kierujący peugeotem 307 -stłuczenie prawej nogi, rana głowy. Zablokowany został pas drogi w kierunku Wieliczki. Doszło do wycieków płynów eksploatacyjnych z pojazdów. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu przystąpiono do usuwania skutków zdarzenia. Utrudnienia w ruchu trwały ponad 4 godz. 30 min. W działaniach brały udział 2 zastępy JRG Wieliczka oraz jeden zastęp OSP Biskupice.


Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów