.
Opublikowano: 2012-10-04

Zderzenie 5 samochodów Biskupicach


Dzisiejszego ranka o godzinie 07:15 dyżurny SKKP otrzymał zgłoszenie o zderzeniu 5 samochodów do którego doszło na drodze wojewódzkiej 966 w miejscowości Biskupice. Na pasie w kierunku Wieliczki zderzyły się: VW Polo, Fiat Stilo, Fiat Ducato, Renault Laguna, Peugeot 307.

 W wyniku zdarzenia obrażeń doznał kierujący peugeotem 307 -stłuczenie prawej nogi, rana głowy. Zablokowany został pas drogi w kierunku Wieliczki. Doszło do wycieków płynów eksploatacyjnych z pojazdów. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu przystąpiono do usuwania skutków zdarzenia. Utrudnienia w ruchu trwały ponad 4 godz. 30 min. W działaniach brały udział 2 zastępy JRG Wieliczka oraz jeden zastęp OSP Biskupice.


Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka / Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych