bmw


.


leroy merlin


kabaret

Opublikowano: 2020-03-23

Ze stawu w Grabówkach wyłowiono zwłoki mężczyznyDziś w godzinach popołudniowych z jednego ze stawów w Grabówkach wyłowiono zwłoki 44-letniego mężczyzny.


Dziś, tj. 23 marca mieszkaniec powiatu wielickiego powiadomił służby, że w stawie w miejscowości Grabówki zauważył pływające części ubrania. Na miejscu pojawiła się wielicka policja oraz strażacy z PSP Wieliczka. Po około godzinie przeczesywania zbiornika wodnego, strażacy wyłowili ciało 44-letniego mężczyzny. Jak ustalono był to zaginiony od kilku dni mieszkaniec powiatu wielickiego. Ciało zostało przewiezione do zakładu medycyny sądowej gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura rejonowa w Wieliczce.   

Spotkanie autorskie z Janem Wróblem  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka - Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza wszystkich czytelników i mieszkańców na spotkanie autorskie z Janem Wróblem pt.: "Grunwald 1410. Świętością nie wygrasz", które odbędzie się w dniu 19 września 2020 r. Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni plenerowej Wielickiej Mediateki oraz w sali Kina Wielicka Mediateka.
Spotkanie autorskie z Janem Wróblem
WEHIKUŁ CZASU  
Data: 19.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

19 września Mediateka- Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na wydarzenie „Dzień z Historią – Wehikuł Czasu”. W trakcie tego dnia uczestnicy będą mieli możliwość przeniesienia się do czasów wczesnego średniowiecza.
WEHIKUŁ CZASU