.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2020-02-10

Zerwany dach, drzewo przewrócone na samochód - to tylko niektóre skutki wichury w powiecie wielickim. [zdjęcia]Dziś tylko do godziny 13:00 strażacy interweniowali blisko 30 razy, zarówno w Wieliczce jak i na terenie naszego powiatu. Wygląda na to, że tylko gmina Kłaj została oszczędzona przez wichurę w pozostałych gminach strażacy interweniowali wielokrotnie.


Strażacy wyjeżdżali głównie do powalonych drzew, zerwanych linii energetycznych czy zerwanych poszyć dachowych. W miejscowości Zakrzowiec wiatr zerwał dach z domu jednorodzinnego w którym mieszkają trzy osoby. Tam strażacy zbudują konstrukcję, która zabezpieczy budynek przed zalaniem. W Wieliczce wichura m.in. zerwała blachę z budynku, przewróciła drzewo na samochód jak i również choinkę na Rynku Górnym. Najważniejsza jednak informacja to ta, że nie ma osób poszkodowanych.


Zerwany dach, drzewo przewrócone na samochód - to tylko niektóre skutki wichury w powiecie wielickim. [zdjęcia] - zobacz zdjęcia   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki