. carrefour


Opublikowano: 2019-04-24

Złodziejka roweru zatrzymanaPolicjanci z Komisariatu Policji w Gdowie zatrzymali kobietę, która podejrzewana była o kradzież roweru.


Do kradzieży doszło 17 kwietnia br. w miejscowości Trąbki. Wyjaśnianiem okoliczności zajęli się miejscowi policjanci, którzy natychmiast przystąpili do ustalenia sprawcy. Podobnie jak w wielu innych przypadkach postanowiono sprawdzić czy przypadkiem kamera monitoringu usytuowana w pobliżu miejsca zdarzenia nie zarejestrowała złodzieja. Po dokładnej analizie nagrania funkcjonariusze ustalili sprawczynię, która po kilku dniach została zatrzymana.

Kobieta dobrowolnie poddała się karze. Za kradzież mienia grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Najważniejsze jest jednak to, że skradziony rower szybko trafił w ręce swojego prawowitego właściciela.

KPP Wieliczka   

Bezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka/Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych