.


leroy merlin

festiwal

kabaret

Opublikowano: 2019-05-24

Zmiana terminów i zmiana lokalizacji imprez, które miały się odbyć w weekend 25-26 majaW rozpoczynający się weekend 25-26 maja miały odbyć się w Wieliczce trzy duże wydarzenia kulturalno – sportowe. Jak poinformowali organizatorzy - nastąpiły zmiany. Dwie imprezy zostały przeniesione na inny termin, a jedna odbędzie się w weekend jednak zmianie uległa lokalizacja.


W związku z intensywnymi padami deszcz impreza „Wieliczka Skręca Linę” nie odbędzie się w dniach 25-26 maja. Wydarzenie to zostanie zorganizowane w terminie późniejszym. Szczegóły nie są jeszcze znane, organizatorzy wkrótce podadzą nowy termin. Również koncert „Muzyka na powitanie lata” z udziałem Katarzyny Oleś-Blachy nie odbędzie się w planowanym terminie (sobota 25 maja). Wkrótce ma zostać podany nowy termin tego wydarzenia.

Jeśli chodzi o duże sportowe wydarzenie jakim jest międzynarodowy turniej SaltMineCup 2019, który miał odbyć się w dniach 25-26 maja na stadionie KS Górnik Wieliczka, to wydarzenie to nie zostało odwołane. Zmianie uległa jedynie lokalizacja rozgrywania turnieju. Turniej Salt Mine Cup 2019 odbędzie się na nowych obiektach Sport Myślenice przy ulicy zdrojowej 7 w Myślenicach.
   

7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki