.


leroy merlin


kabaret

Opublikowano: 2020-09-19

Zmywarki gastronomiczne dla wymagającychKażda osoba zdaje sobie sprawę, jak dużo brudnych naczyń są w stanie wyprodukować goście w lokalach gastronomicznych. Zmywanie ich wszystkich ręcznie pochłonęłoby ogrom czasu.


Dlatego właśnie miejsca te wyposażane są w zmywarki gastronomiczne. Artykuł ten przybliży Wam bardziej tego typu urządzenia. Zapraszamy, więc do lektury!

Co robią zmywarki gastronomiczne?

Pierwsza funkcjonalność jest bardzo oczywista i wynika nawet z samej nazwy tego typu maszyn. Zmywarki gastronomiczne przede wszystkim odpowiadają za pozbywanie się zabrudzeń z różnorakich naczyń. Robią to szybko oraz dokładnie, dzięki czemu macie pewność, że Wasze talerze i sztućce zawsze będą czyste.

Natomiast druga rzecz, jaka wykonywana jest przez te maszyny, nie jest już taka oczywista. Od pewnego już czasu zmywarki gastronomiczne wyparzają także wszystkie znajdujące się w środku elementy. Proces ten pozwala pozbyć się bakterii oraz grzybów i wymagany jest przez normę HACCP. Dawniej czynność ta wykonywana była w innej maszynie nazywaną wyparzarką a w tym momencie wszystko dzieje się we wnętrzu jednego produktu.

Różnice pomiędzy zmywarką gastronomiczną a domową.

Wiele osób zaczynających przygodę z serwowaniem potraw zastanawia się, czy nie zakupić zmywarki domowej. Wynika to głównie z faktu, iż jest ona znacząco tańsza od profesjonalnych rozwiązań. Jednak my ze swojej strony odradzamy taki wybór. Wynika to z kilku faktów.

Przede wszystkim zmywarki gastronomiczne myją krócej niż domowe rozwiązania. Ich cykl mycia zazwyczaj zamyka się w dwóch maksymalnie trzech minutach. Dla porównania nieprofesjonalne urządzenia wymywają brud w godzinę czasami nawet półtora. Tak długi okres nie jest dopuszczalny w restauracjach bądź hotelach, ponieważ goście nie mogą czekać na swoje naczynia.

Producenci zmywarek gastronomicznych przewidzieli ich duże obłożenie w tego typu lokalach i skonstruowali je oni w taki sposób, aby mogły pracować bez przerwy. Niestety to nie jest możliwe, w przypadku, gdy posiadamy marketowe rozwiązania.

Mamy nadzieję, że dwa wyżej przedstawione argumenty odciągną Was od zakupu zmywarek domowych do profesjonalnych zastosowań. Jesteśmy pewni, iż z marketowych maszyn nie będziecie zadowoleni i nie będą one spełniały waszych oczekiwań.

Gdzie zakupić zmywarki gastronomiczne?

Zmywarki gastronomiczne mogą Państwo zakupić w dwóch podstawowych miejscach. Mowa tutaj oczywiście o hurtowniach stacjonarnych oraz sklepach internetowym. Wydaje się nam, że ta druga opcja jest znacznie wygodniejsza. Nie wymaga ona od nas ruszania się z miejsca oraz stania w kolejkach. Jeżeli wybierzecie taką formę, zapraszamy Was pod adres: www.wyposazenie-sklepowe.pl. Znajdziecie tam wiele rozmaitych maszyn do mycia naczyń w atrakcyjnych cenach. My już dziękujemy za uwagę i zachęcamy do obejrzenia innych naszych ciekawych artykułów.

artykuł sponsorowany

 
Zmywarki gastronomiczne dla wymagających - zobacz zdjęcia   

Noc Bibliotek 2020  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Noc Bibliotek 2020
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek