. carrefour


Opublikowano: 2011-10-08

Zobacz jakie imprezy czekają nas w najbliższych tygodniach


Kabarety czy koncerty to nie wszystko jeśli chodzi o imprezowy kalendarz naszego regionu na najbliższe tygodnie. Kiedy i gdzie można w Wieliczce zobaczyć Piotra Cyrwusa, aktora znanego z serialu Klan lub Iwonę Pavlović, jurorkę Tańca z Gwiazdami? Zapraszamy do naszego działu Imprezy, który na bieżąco przedstawia czekające nas imprezy.

Piotr Cyrwus, aktor filmowy i teatralny znany przede wszystkim z roli Rysia w Klanie odwiedzi Wieliczkę tuż na początku listopada, występując w monodramie „Zapiski Oficera Armii Czerwonej”. Natomiast Iwona Pavlowić poprowadzi galę Salt Cup w podziemiach wielickiej kopalni w ostatnią sobotę października. Po szczegóły zarówno tych jak i innych imprez zapraszamy jak zawsze do naszego działu „ImprezyBezpieczne Wakacje 2019  
Data: 23 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka/Grabówki

Park Linowy Xtreme Park oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają na wyjątkowe wydarzenie plenerowe BEZPIECZNE WAKACJE.
Bezpieczne Wakacje 2019
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych  
Data: 16 czerwca 2019 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się IX edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych. Festiwal ten odbędzie się już 16 czerwca na Zamku Żupnym w Wieliczce.
IX Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych