.


kabaret

Opublikowano: 2011-10-08

Zobacz jakie imprezy czekają nas w najbliższych tygodniach


Kabarety czy koncerty to nie wszystko jeśli chodzi o imprezowy kalendarz naszego regionu na najbliższe tygodnie. Kiedy i gdzie można w Wieliczce zobaczyć Piotra Cyrwusa, aktora znanego z serialu Klan lub Iwonę Pavlović, jurorkę Tańca z Gwiazdami? Zapraszamy do naszego działu Imprezy, który na bieżąco przedstawia czekające nas imprezy.

Piotr Cyrwus, aktor filmowy i teatralny znany przede wszystkim z roli Rysia w Klanie odwiedzi Wieliczkę tuż na początku listopada, występując w monodramie „Zapiski Oficera Armii Czerwonej”. Natomiast Iwona Pavlowić poprowadzi galę Salt Cup w podziemiach wielickiej kopalni w ostatnią sobotę października. Po szczegóły zarówno tych jak i innych imprez zapraszamy jak zawsze do naszego działu „Imprezy7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki