.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2019-09-04

Został zatrzymany przez policjantów, więc… oskarżył ich o kradzież telefonuKilka dni temu policjanci komisariatu w Gdowie zatrzymali 37-letniego mieszkańca gminy Gdów który utrudniał im pracę podczas interwencji związanej z pożarem odpadów.


Wobec funkcjonariuszy mężczyzna zachowywał się wulgarnie a także agresywnie szarpiąc ich za mundury oraz uderzając łokciem. Na następny dzień mężczyźnie przedstawiono zarzuty i po doprowadzeniu do Prokuratury oraz zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci dozoru, zwolniono. Tego samego dnia w dnia w godzinach popołudniowych, mężczyzna ten zgłosił się na komisariat, jednakże tym razem jako pokrzywdzony. 37- latek poinformował, iż policjanci którzy interweniowali wobec niego dzień wcześniej, ukradli mu telefon. Od mężczyzny przyjęto zawiadomienie, jednakże treść zgłoszenia a także okoliczności w jakich miało dojść do przestępstwa, budziły wątpliwości śledczych. Policjanci udali się do miejsca zamieszkania 37-latka, gdzie podczas przeszukania znaleźli telefon rzekomo skradziony przez policjantów. Teraz mężczyzna oprócz naruszenia nietykalności policjantów, odpowie także za złożenie fałszywego zawiadomienia a także fałszywego oskarżenia policjantów. Grozi mu do 3 lat odsiadki.

KPP w Wieliczce   

Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020