.
wse

wse


Opublikowano: 2019-09-04

Został zatrzymany przez policjantów, więc… oskarżył ich o kradzież telefonuKilka dni temu policjanci komisariatu w Gdowie zatrzymali 37-letniego mieszkańca gminy Gdów który utrudniał im pracę podczas interwencji związanej z pożarem odpadów.


Wobec funkcjonariuszy mężczyzna zachowywał się wulgarnie a także agresywnie szarpiąc ich za mundury oraz uderzając łokciem. Na następny dzień mężczyźnie przedstawiono zarzuty i po doprowadzeniu do Prokuratury oraz zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci dozoru, zwolniono. Tego samego dnia w dnia w godzinach popołudniowych, mężczyzna ten zgłosił się na komisariat, jednakże tym razem jako pokrzywdzony. 37- latek poinformował, iż policjanci którzy interweniowali wobec niego dzień wcześniej, ukradli mu telefon. Od mężczyzny przyjęto zawiadomienie, jednakże treść zgłoszenia a także okoliczności w jakich miało dojść do przestępstwa, budziły wątpliwości śledczych. Policjanci udali się do miejsca zamieszkania 37-latka, gdzie podczas przeszukania znaleźli telefon rzekomo skradziony przez policjantów. Teraz mężczyzna oprócz naruszenia nietykalności policjantów, odpowie także za złożenie fałszywego zawiadomienia a także fałszywego oskarżenia policjantów. Grozi mu do 3 lat odsiadki.

KPP w Wieliczce   

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Koncert na 10 głosów  
Data: 21 września 2019
Lokalizacja: Wieliczka

21 września o godz. 19.00 na Rynku Górnym w Wieliczce usłyszymy najsłynniejsze arie i duety z oper i operetek - kompozycje G. Verdiego, S. Moniuszki, G. Bizeta, G. Rossiniego, J. Straussa, E. Kalmana, F. Lehara oraz wielu innych słynnych twórców w wykonaniu wybitnych artystów scen operowych i operetkowych.
Koncert na 10 głosów