.


leroy merlin

festiwal


kabaret

Opublikowano: 2013-07-30

Zumba na wielickim rynku


Gorące rytmy zumby zabrzmiały w piątkowe popołudnie na wielickim rynku, gdzie zebrali się fani tej formy aktywności. Wszyscy mogli się przekonać o zaletach płynących z tańców latynoamerykańskich i elementów fitnessu do których zalicza się przypływ pozytywnej energii i wzrost endorfin.Okazuje się, że połączenie hip- hopu, samby i sztuk walki w jeden energiczny taniec jest bardzo efektywną alternatywą dla aerobiku. Zumba w takim wydaniu, prowadzona przez dyplomowaną instruktorkę Edytę Marchewkę, była organizowana po raz pierwszy przez Centrum Kultury i Turystyki, ale cieszyła się niemałym zainteresowaniem i co ważne pozytywnym odbiorem ze strony Wieliczan.


.......  Zapraszamy na kolejne projekty coolturalnego wolontariatu tj. dzień piłki, wymiana książek i podręczników oraz karaoke.

COOLturalny wolontariat skupia młode, kreatywne osoby, pełne pasji i pomysłów, które działają jako „grupa do zadań specjalnych” przy Centrum Kultury i Turystyki. Swoją energię młodzi ludzie pożytkują na działania wspierające wydarzenia kulturalne, pomoc w realizacji projektów i przedsięwzięć organizowanych pod szyldem CKiT.
 

Sztuka i film – zakończyły tegoroczne wakacje w bibliotece!

 

Zumba na wielickim rynku - zobacz zdjęcia