.


kabaret

Opublikowano: 2020-03-30

Zwiedzanie bez wychodzenia z domuDo wielickiej kopalni można zajrzeć bez wychodzenia z domowego zacisza. Wirtualny spacer dostępny jest za pośrednictwem strony www.kopalnia.pl.


Zdjęcia sferyczne pozwalają na „domową” wizytę w kaplicy św. Kingi. Prezentacji towarzyszą opisy wystroju świątyni, jest plan wyrobiska, a także opcja włączenia lub wyłączenia światła. Najpiękniejszą z podziemnych kaplic można zatem podziwiać wedle uznania – w pełnym blasku, bądź w nastrojowym półmroku.

Wirtualnie zwiedzimy również XVII-wieczną kaplicę św. Antoniego. To nie lada gratka, bowiem nowoczesna technologia umożliwia dokładne obejrzenie detali, również tych w niedostępnej dla turystów nawie głównej. Chcesz zobaczyć szczegóły ołtarza głównego? Bardzo proszę, wystarczy przybliżyć widok – prezentacja zapewnia swobodną nawigację po wnętrzu tej niezwykłej solnej świątyni.

Do zabytkowej kopalni wprost z kanapy można również przenieść się za pośrednictwem Google StreetView. Wielicka kopalnia była pierwszym w Europie podziemnym obiektem udostępnionym w ten sposób.

Kaplica św. Kingi: kliknij

Kaplica św. Antoniego: kliknij

Na zwiedzanie z przewodnikiem zapraszamy na facebookowy profil kopalni:
https://pl-pl.facebook.com/kopalniawieliczka/

Zwiedzanie bez wychodzenia z domu - zobacz zdjęcia   7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki