.


leroy merlin

festiwal

kabaret

Opublikowano: 2019-12-20

8. edycja kopalnianej akcji "Podaruj krew, podaruj życie" - zdjęcia 
19 grudnia odbyła się w wielickiej kopalni kolejna akcja krwiodawstwa. Zebrano 65 litrów od 144 krwiodawców - to rekord w dotychczasowej historii akcji "Podaruj krew, podaruj życie" organizowanej od 2016 roku w Kopalni Soli "Wieliczka". To już 8. edycja kopalnianej akcji, która za niemal każdym razem zatacza coraz szersze kręgi. Tym razem do górników z Wieliczki i mieszkańców miasta dołączyli m.in. górnicy z kopalni Janina, mieszkańcy Krakowa, Nowego Targu, Skawiny, Rabki czy Wadowic.


 
8. edycja kopalnianej akcji "Podaruj krew, podaruj życie" - zdjęcia - zobacz zdjęcia


7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020