.
dacia

partnerrtv

dacia

Opublikowano: 2017-05-15

Futsal. MKF Solne Miasto Wieliczka vs AZS UŚ Katowice - zdjęcia 
 Niestety MKF Solne Miasto Wieliczka przegrywa bardzo ważne spotkanie w kontekście walki o utrzymanie w ekstraklasie. AZS UŚ Katowice wygrywa 1:2. Goście bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie prowadząc po bramkach Marcina Minkusa oraz Kamila Kmiecika... Jak się ostatecznie okazało zaliczka ta wystarczyła do odniesienia zwycięstwa. Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć z tego meczu.

 
Futsal. MKF Solne Miasto Wieliczka vs AZS UŚ Katowice - zdjęcia - zobacz zdjęcia


Jarmark Świąteczny w Solnym Mieście  
Data: 17 grudnia 2017
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w Jarmarku Świątecznym, organizowanym przez Centrum „Solne Miasto”, w dniu 17 grudnia (niedziela) 2017 r. , w godzinach 11:00 – 17:00.
Jarmark Świąteczny w Solnym Mieście
7R Solna Wieliczka - E.Leclerc Radomka Radom  
Data: 16 grudnia 2017
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy na ostatni w tym roku mecz naszej drużyny 7R Solna Wieliczka. 16 grudnia zmierzymy się z zespołem E.Leclerc Radomki Radom. Rozpoczęcie meczu o godzinie 18:00. Biorąc pod uwagę fakt, że po 11 kolejkach obydwa zespoły zgromadziły taką samą ilość punktów, zapowiada się ostra rywalizacja i walka o każdy punkt.
7R Solna Wieliczka - E.Leclerc Radomka Radom
MKF Solne Miasto vs Clearex Chorzów  
Data: 14 grudnia 2017
Lokalizacja: Wieliczka

W najbliższy czwartek 14 grudnia o godzinie 18:00 w hali Solnego Miasta rozpocznie się kolejny mecz Futsal Ekstraklasy. Tym razem nasza drużyna MKF Solne Miasto Wieliczka podejmować będzie Clearex Chorzów. Zapraszamy do wspólnego kibicowania.
MKF Solne Miasto vs Clearex Chorzów