.
dacia

Opublikowano: 2017-10-08

i liga siatkówki - 7R Solna Wieliczka vs Enea Energetyk Poznań.- zdjęcia



 
7 października w hali Solnego Miasta nastąpiła inauguracja sezonu 2017/2018 I ligi siatkówki kobiet. Niestety w pierwszym meczu tego sezonu nasza drużyna 7r Solna Wieliczka przegrywa z Enea Energetyka Poznań 2:3. Walka była emocjonująca i zacięta do ostatniej chwili, niestety naszej drużynie zabrakło nieco szczęścia. Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć z tego meczu.


 

i liga siatkówki - 7R Solna Wieliczka vs Enea Energetyk Poznań.- zdjęcia - zobacz zdjęcia






Wieczór z kryminałem  
Data: 27 października 2017
Lokalizacja: Wieliczka

27 października 2017 zapraszamy na moc kryminalnych atrakcji: spotkanie z pisarzem kryminałów Markiem Krajewskim, detektywistyczny escape-room, spotkanie z policjantami posługującymi się dronem oraz współpracującymi z psem policyjnym i inne ciekawostki zawodu detektywa.
Wieczór z kryminałem
Spektakl „Senior w podróży”  
Data: 20 października 2017
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Artur Kozioł oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce zapraszają na spektakl pt.: „Senior w podróży”
Spektakl „Senior w podróży”
7R Solna Wieliczka - Wisła Warszawa  
Data: 18 października 2017
Lokalizacja: Wieliczka

Już w najbliższą środę 18 października zapraszamy wszystkich do Solnego Miasta na kolejne siatkarskie emocje w naszym mieście. 7R Solna Wieliczka zmierzy się tego dnia na własnej hali z Wisłą Warszawa. Mecz rozpoczyna się o godzinie 18:00. Wstęp wolny!
7R Solna Wieliczka - Wisła Warszawa