.
carrefour


Opublikowano: 2017-10-08

i liga siatkówki - 7R Solna Wieliczka vs Enea Energetyk Poznań.- zdjęcia 
7 października w hali Solnego Miasta nastąpiła inauguracja sezonu 2017/2018 I ligi siatkówki kobiet. Niestety w pierwszym meczu tego sezonu nasza drużyna 7r Solna Wieliczka przegrywa z Enea Energetyka Poznań 2:3. Walka była emocjonująca i zacięta do ostatniej chwili, niestety naszej drużynie zabrakło nieco szczęścia. Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć z tego meczu.


 

i liga siatkówki - 7R Solna Wieliczka vs Enea Energetyk Poznań.- zdjęcia - zobacz zdjęcia


II Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej  
Data: 19 sierpnia 2018 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji FESTIWALU MUZYKI ORGANOWEJ I KAMERALNEJ W WIELICZCE pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Artura Kozioła oraz Rektora Akademii Muzycznej w Krakowie prof. dra hab. Stanisława Krawczyńskiego.
II Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej
W GABINECIE FILMOWYCH CIENI: „Pulp Fiction”  
Data: 28 lipca 2018 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Kino gwarantujące świetną zabawę, a przy tym jeden z tych filmów, których nie można nie znać. „Pulp Fiction” to brawurowa żonglerka tematami i gatunkami – połączenie filmu noir, gangsterskiego oraz czarnej komedii, a także wciągająca opowieść o bohaterach żywcem niemal wyjętych ze świata tanich kryminałów.
W GABINECIE FILMOWYCH CIENI: „Pulp Fiction”
Plenerowe koncerty górniczej orkiestry  
Data: 21, 28 lipca 2018 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na plenerowe koncerty górniczej orkiestry. Dobrej muzyki można posłuchać w każdą wakacyjną sobotę w Parku św. Kingi, tuż przy szybie Daniłowicza. Z letnią zielenią doskonale komponuje się zarówno klasyczny repertuar, jak i całkiem współczesne przeboje pop oraz muzyka filmowa. Wstęp wolny.
Plenerowe koncerty górniczej orkiestry