.
carrefour

intermarche


Opublikowano: 2017-10-08

i liga siatkówki - 7R Solna Wieliczka vs Enea Energetyk Poznań.- zdjęcia 
7 października w hali Solnego Miasta nastąpiła inauguracja sezonu 2017/2018 I ligi siatkówki kobiet. Niestety w pierwszym meczu tego sezonu nasza drużyna 7r Solna Wieliczka przegrywa z Enea Energetyka Poznań 2:3. Walka była emocjonująca i zacięta do ostatniej chwili, niestety naszej drużynie zabrakło nieco szczęścia. Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć z tego meczu.


 

i liga siatkówki - 7R Solna Wieliczka vs Enea Energetyk Poznań.- zdjęcia - zobacz zdjęcia


Na „ Dachu Sahary”  
Data: 17 kwietnia 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy na kolejne w cyklu Spotkanie PodRóżne pt. „Na dachu Sahary”, które odbędzie się 17 kwietnia o godzinie 17:00, w sali na poddaszu. Gośćmi klubu podróżnika będą Jan i Jolanta Szuro, którzy przedstawią zakończoną sukcesem pierwszą polską wyprawę na najwyższy szczyt Sahary – EmiKoussi.
Na „ Dachu Sahary”
2. Rajd Memoriał J. Kuliga i M. Bublewicza  
Data: 6-8 kwietnia 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Tegoroczny, 12. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza odbędzie się w Wieliczce w dniach 7 – 8 kwietnia. Dzień wcześniej będzie miało miejsce badanie techniczne.
2. Rajd Memoriał J. Kuliga i M. Bublewicza
IV Gala Sportu Wielickiego  
Data: 6 kwietnia 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Wieliczki Artur Kozioł zaprasza na IV Galę sportu Wielickiego. Gala rozpocznie się 6 kwietnia w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto" o godzinie 18:00.
IV Gala Sportu Wielickiego