.
dacia

Opublikowano: 2017-11-25

MKF Solne Miasto vs AZS UŚ Katowice - zdjęcia

25 listopada w ramach 9 kolejki Futsal Ekstraklasy nasza drużyna MKF Solne Miasto Wieliczka podejmowała na własnym parkiecie zespół AZS UŚ Katowice. Po pierwszej połowie był bezbramkowy remis 0:0. W drugiej połowie gospodarze atakowali zdecydowanie bardziej skutecznie i szybko zdobyli dwie bramki. Po kolejnych minutach gry drużyna z Wieliczki prowadziła już 3:0. Goście zdołali strzelić kontaktową bramkę co dodało im wiary w zwycięstwo, jednak ostatecznie ulegli drużynie z Wieliczki 4:1. MKF Solne Miasto odnosi drugie zwycięstwo w sezonie i odbija się od dna ligowej tabeli. Bramki dla zespołu z Wieliczki strzelali 23. Hady, 24. Hady, 34. Skórski, 38. Przybył. Dla drużyny z Katowic bramkę zdobył Szczurek w 36 minucie Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć z tego spotkania.

MKF Solne Miasto vs AZS UŚ Katowice - zdjęcia - zobacz zdjęcia

NOC W MEDIATECE!
Data: 6 października 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Wieliczki Artur Kozioł oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce zapraszają serdecznie wszystkich czytelników i mieszkańców na Noc w Mediatece, która rozpocznie się w dniu 6 października (sobota) 2018 r., o godzinie 19:00 w Wielickiej Mediatece, na Placu Skulimowskiego 3.
VI NOCNY RODZINNY MARSZOBIEG NA ORIENTACJĘ

Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce zaprasza na VI NOCNY MARSZOBIEG NA ORIENTACJĘ pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka, który odbędzie 6 października 2018 r. Start o godz. 18.00 na Rynku Górnym w Wieliczce.
Na przeziębienie i grypę to….
Data: 4 października 2018

4 października o godz. 18:00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu BY ZDROWYM BYĆ; tym razem Zdzisław Kapera opowie o tym jak walczyć z przeziębieniem i grypą za pomocą naturalnych środków.