.

partnerrtv

intermarche


Opublikowano: 2017-11-25

MKF Solne Miasto vs AZS U¦ Katowice - zdjęcia 
25 listopada w ramach 9 kolejki Futsal Ekstraklasy nasza drużyna MKF Solne Miasto Wieliczka podejmowała na własnym parkiecie zespół AZS U¦ Katowice. Po pierwszej połowie był bezbramkowy remis 0:0. W drugiej połowie gospodarze atakowali zdecydowanie bardziej skutecznie i szybko zdobyli dwie bramki. Po kolejnych minutach gry drużyna z Wieliczki prowadziła już 3:0. Go¶cie zdołali strzelić kontaktow± bramkę co dodało im wiary w zwycięstwo, jednak ostatecznie ulegli drużynie z Wieliczki 4:1. MKF Solne Miasto odnosi drugie zwycięstwo w sezonie i odbija się od dna ligowej tabeli. Bramki dla zespołu z Wieliczki strzelali 23. Hady, 24. Hady, 34. Skórski, 38. Przybył. Dla drużyny z Katowic bramkę zdobył Szczurek w 36 minucie Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć z tego spotkania.


 

MKF Solne Miasto vs AZS U¦ Katowice - zdjęcia - zobacz zdjęcia


Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych  
Data: 25.II - 04.II 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka oraz Starosta Wielicki zapraszaj± na obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W programie m.in. koncert zespołu "FORTECA" czy Rodzinny Bieg Pamięci "Tropem Wilczym". Szczegóły obchodów znajduj± się na plakacie poniżej.
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Bieg ku pamięci „Żołnierzy Wyklętych”  
Data: 4 marca 2018
Lokalizacja: Wieliczka

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, a 4 marca 2018 roku odbędzie się z tej okazji szósta ogólnopolska edycja Biegu „Tropem Wilczym”. Tym wydarzeniem chcemy oddać hołd i upamiętnić „Żołnierzy Wyklętych” działaj±cych w podziemiu antykomunistycznym i antysowieckim w latach 1944-1963 w obrębie przedwojennych granic RP.
Bieg ku pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
MKF Solne Miasto Wieliczka - Piast Gliwice  
Data: 3 marca 2018
Lokalizacja: Wieliczka

W najbliższ± sobotę, 3 marca nasza drużyna MKF Solne Miasto Wieliczka rozegra we własnej hali kolejne spotkanie Futsal Ekstraklasy. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie PIAST Gliwice. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00. Wstęp wolny!
MKF Solne Miasto Wieliczka - Piast Gliwice