.
dacia

partnerrtv

dacia

Opublikowano: 2017-11-25

MKF Solne Miasto vs AZS UŚ Katowice - zdjęcia 
25 listopada w ramach 9 kolejki Futsal Ekstraklasy nasza drużyna MKF Solne Miasto Wieliczka podejmowała na własnym parkiecie zespół AZS UŚ Katowice. Po pierwszej połowie był bezbramkowy remis 0:0. W drugiej połowie gospodarze atakowali zdecydowanie bardziej skutecznie i szybko zdobyli dwie bramki. Po kolejnych minutach gry drużyna z Wieliczki prowadziła już 3:0. Goście zdołali strzelić kontaktową bramkę co dodało im wiary w zwycięstwo, jednak ostatecznie ulegli drużynie z Wieliczki 4:1. MKF Solne Miasto odnosi drugie zwycięstwo w sezonie i odbija się od dna ligowej tabeli. Bramki dla zespołu z Wieliczki strzelali 23. Hady, 24. Hady, 34. Skórski, 38. Przybył. Dla drużyny z Katowic bramkę zdobył Szczurek w 36 minucie Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć z tego spotkania.


 

MKF Solne Miasto vs AZS UŚ Katowice - zdjęcia - zobacz zdjęcia


Jarmark Świąteczny w Solnym Mieście  
Data: 17 grudnia 2017
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w Jarmarku Świątecznym, organizowanym przez Centrum „Solne Miasto”, w dniu 17 grudnia (niedziela) 2017 r. , w godzinach 11:00 – 17:00.
Jarmark Świąteczny w Solnym Mieście
7R Solna Wieliczka - E.Leclerc Radomka Radom  
Data: 16 grudnia 2017
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy na ostatni w tym roku mecz naszej drużyny 7R Solna Wieliczka. 16 grudnia zmierzymy się z zespołem E.Leclerc Radomki Radom. Rozpoczęcie meczu o godzinie 18:00. Biorąc pod uwagę fakt, że po 11 kolejkach obydwa zespoły zgromadziły taką samą ilość punktów, zapowiada się ostra rywalizacja i walka o każdy punkt.
7R Solna Wieliczka - E.Leclerc Radomka Radom
MKF Solne Miasto vs Clearex Chorzów  
Data: 14 grudnia 2017
Lokalizacja: Wieliczka

W najbliższy czwartek 14 grudnia o godzinie 18:00 w hali Solnego Miasta rozpocznie się kolejny mecz Futsal Ekstraklasy. Tym razem nasza drużyna MKF Solne Miasto Wieliczka podejmować będzie Clearex Chorzów. Zapraszamy do wspólnego kibicowania.
MKF Solne Miasto vs Clearex Chorzów