. majowapark

Opublikowano: 2018-04-13

Obchody 78. rocznicy Zbrodni Katyńskiej - zdjęcia 
13 kwietnia 2018 roku w ramach obchodów 78. rocznicy Zbrodni Katyńskiej m.in. złożono w Wieliczce kwiaty przed tablicą na Domu Pogrzebowym upamiętniającą pomordowanych w Katyniu i łagrach w byłym Związku Radzickim. Zapalono również znicze przed tablicami i 34 Dębami Pamięci, które symbolizują 34 oficerów Wojska Polskiego z Wieliczki i okolic zastrzelonych przez NKWD w 1940 r. w ZSRR.

 

Obchody 78. rocznicy Zbrodni Katyńskiej - zdjęcia - zobacz zdjęcia


Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców: młodzież 16+, nauczycieli, pedagogów, rodziców, dorosłych, seniorów na trzecie spotkanie w cyklu "Rozmowy przy wspólnym stole", pod hasłem: CYBERPRZEMOC – JAK JEJ PRZECIWDZIAŁAĆ? Wielicka Mediateka, 6 marca 2019 roku, o godzinie 18:00.
Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Wieliczki, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce oraz Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają na cykl wydarzeń organizowanych w ramach Tygodnia Zgody we współpracy z Fundacją Autonomia oraz Ośrodkiem Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie pod hasłem: „ALFABET ZGODY”, 6 marca 2019 r.
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.
Bieg Tropem Wilczym  
Data: 3 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

3 marca 2019 Burmistrz Wieliczki zaprasza na kolejną lokalną edycję Biegu Tropem Wilczym – biegu ku czci Żołnierzy Wyklętych. W tym roku startujemy spod Solnego Miasta i biegniemy do Wielickiej Mediateki, w której swoją nową siedzibę ma m. in. Wielicka Biblioteka.
Bieg Tropem Wilczym