. majowapark

Opublikowano: 2018-11-08

Wernisaż wystawy "Piękno stołu. Zastawy z kolekcji Czartoryskich" [zdjęcia] 
W środę 7 listopada w Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce odbył się wernisaż wystawy "Piękno stołu. Zastawy z kolekcji Czartoryskich". Ekspozycja została zorganizowana przez Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka we współpracy z Muzeum Narodowym w Krakowie i przybliża bogactwo polskiej kultury stołu w dawnych wiekach. Ekspozycję można oglądać w Zamku Żupnym w Wieliczce (ul. Zamkowa 8) od 8.11.2018 do 19.05.2019 r.


 

Wernisaż wystawy "Piękno stołu. Zastawy z kolekcji Czartoryskich" [zdjęcia] - zobacz zdjęcia


Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców: młodzież 16+, nauczycieli, pedagogów, rodziców, dorosłych, seniorów na trzecie spotkanie w cyklu "Rozmowy przy wspólnym stole", pod hasłem: CYBERPRZEMOC – JAK JEJ PRZECIWDZIAŁAĆ? Wielicka Mediateka, 6 marca 2019 roku, o godzinie 18:00.
Cyberprzemoc - jak jej przeciwdziałać?
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.  
Data: 6 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Wieliczki, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce oraz Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zapraszają na cykl wydarzeń organizowanych w ramach Tygodnia Zgody we współpracy z Fundacją Autonomia oraz Ośrodkiem Badań nad Mediami Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie pod hasłem: „ALFABET ZGODY”, 6 marca 2019 r.
Alfabet Zgody. Bo tylko TAK, znaczy TAK.
Bieg Tropem Wilczym  
Data: 3 marca 2019
Lokalizacja: Wieliczka

3 marca 2019 Burmistrz Wieliczki zaprasza na kolejną lokalną edycję Biegu Tropem Wilczym – biegu ku czci Żołnierzy Wyklętych. W tym roku startujemy spod Solnego Miasta i biegniemy do Wielickiej Mediateki, w której swoją nową siedzibę ma m. in. Wielicka Biblioteka.
Bieg Tropem Wilczym