.
carrefour

intermarche


Opublikowano: 2017-12-17

Wigilia na wielickim rynku 2017 - zdjęcia 
W niedzielę 17 grudnia burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka zaprosił mieszkańców na "spotkanie Wigilijne" na wielickim rynku. Podczas tego tradycyjnego już spotkania z mieszkańcami przeprowadzana była akcja charytatywna, mieszkańcy obejrzeli występy grup kolędniczych oraz mieli okazje degustować potrawy wigilijne przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich. Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć z tego wydarzenia.


 

Wigilia na wielickim rynku 2017 - zdjęcia - zobacz zdjęcia


Na „ Dachu Sahary”  
Data: 17 kwietnia 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy na kolejne w cyklu Spotkanie PodRóżne pt. „Na dachu Sahary”, które odbędzie się 17 kwietnia o godzinie 17:00, w sali na poddaszu. Gośćmi klubu podróżnika będą Jan i Jolanta Szuro, którzy przedstawią zakończoną sukcesem pierwszą polską wyprawę na najwyższy szczyt Sahary – EmiKoussi.
Na „ Dachu Sahary”
2. Rajd Memoriał J. Kuliga i M. Bublewicza  
Data: 6-8 kwietnia 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Tegoroczny, 12. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza odbędzie się w Wieliczce w dniach 7 – 8 kwietnia. Dzień wcześniej będzie miało miejsce badanie techniczne.
2. Rajd Memoriał J. Kuliga i M. Bublewicza
IV Gala Sportu Wielickiego  
Data: 6 kwietnia 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Wieliczki Artur Kozioł zaprasza na IV Galę sportu Wielickiego. Gala rozpocznie się 6 kwietnia w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto" o godzinie 18:00.
IV Gala Sportu Wielickiego