.
dacia

Opublikowano: 2017-12-17

Wigilia na wielickim rynku 2017 - zdjęcia 
W niedzielę 17 grudnia burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka zaprosił mieszkańców na "spotkanie Wigilijne" na wielickim rynku. Podczas tego tradycyjnego już spotkania z mieszkańcami przeprowadzana była akcja charytatywna, mieszkańcy obejrzeli występy grup kolędniczych oraz mieli okazje degustować potrawy wigilijne przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich. Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć z tego wydarzenia.


 

Wigilia na wielickim rynku 2017 - zdjęcia - zobacz zdjęcia


NOC W MEDIATECE!  
Data: 6 października 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Wieliczki Artur Kozioł oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce zapraszają serdecznie wszystkich czytelników i mieszkańców na Noc w Mediatece, która rozpocznie się w dniu 6 października (sobota) 2018 r., o godzinie 19:00 w Wielickiej Mediatece, na Placu Skulimowskiego 3.
NOC W MEDIATECE!
VI NOCNY RODZINNY MARSZOBIEG NA ORIENTACJĘ  
Data: 6 października 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce zaprasza na VI NOCNY MARSZOBIEG NA ORIENTACJĘ pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka, który odbędzie 6 października 2018 r. Start o godz. 18.00 na Rynku Górnym w Wieliczce.
VI NOCNY RODZINNY MARSZOBIEG NA ORIENTACJĘ
Na przeziębienie i grypę to….  
Data: 4 października 2018
Lokalizacja: Wieliczka

4 października o godz. 18:00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu BY ZDROWYM BYĆ; tym razem Zdzisław Kapera opowie o tym jak walczyć z przeziębieniem i grypą za pomocą naturalnych środków.
Na przeziębienie i grypę to….