Miasto Kobiet na Dzień Kobiet  
     

Kopalnia Soli cennik


W dziale "Kopalnia Soli cennik" zamieszczamy cennik biletów do Kopalni Soli "Wieliczka" za zwiedzanie poszczególnych tras. Najpopularniejsza i najstarsza w wielickiej kopalni soli jest "Trasa Turystyczna" dlatego od niej rozpoczynamy poniższy cennik. Oprócz Trasy Turystycznej, turyści mogą zwiedzać już od jakiegoś czasu Kopalnię Soli na Trasie Górniczej, Szlaku Pielgrzymkowym czy odkrywać Tajemnice Wielickiej Kopalni. Zapraszamy do zapoznania się z cenami biletów.Kopalnia Soli cennik

Sprawdź ceny biletów na interesującą Cię trasę zwiedzania
Kopalnia Soli - cennik dla:

Trasa Turystyczna

... 
Turysta indywidualny

jest to osoba która zakupi bilet wstępu do Kopalni Soli oraz decyduje się na oczekiwanie na przydział przewodnika. Polskojęzyczny przewodnik zostaje przydzielony gdy zbierze się grupa 35 osób, jednak oczekiwanie na przewodnika nie może być dłuższe niż 1 godzina. Po upływie godziny od zakupu biletu mimo iż grupa 35 osób się nie zebrała przewodnik zostaje przydzielony.

   Ceny
zwiedzania
w języku polskim
 Ceny
zwiedzania
w języku obcym
   
bilet normalny  52 zł / 1 os  79 zł / 1 os
bilet ulgowy  38 zł / 1 os  64 zł / 1 os
bilet rodzinny 142 zł / 4 os 222 zł / 4 os

W cenę biletu wliczona została usługa przewodnicka

Bilet ulgowy – przysługuje dziecku powyżej czwartego roku życia oraz młodzieży szkolnej i studentom do 25 roku życia. Aby móc zakupić bilet ulgowy należy w przypadku uczniów/studentów mieć przy sobie ważną legitymację szkolną/studencką. Emeryci i renciści natomiast powinni mieć przy sobie legitymację wydaną przez ZUS.

Bilet rodzinny – może zakupić rodzina składająca się z dwóch osób dorosłych i dwóch dzieci w wieku 4-17 lat.

Wstęp wolny - przysługuje: dzieciom do 4-go roku życia


Turyści którzy chcą podczas zwiedzania Kopalni Soli robić zdjęcia lub filmować zobowiązani są wnieść opłatę 10 zł.Zorganizowane grupy

w celu zwiedzenia Kopalni soli przez zorganizowaną grupę należy wcześniej dokonać rezerwacji zarówno przewodnika jak i miejsca w harmonogramie grup wycieczkowych. Jedna grupa nie może się składać mniej niż 5 osób oraz z więcej niż 35 osób. Jeśli wycieczka jest liczniejsza musi zostać podzielona na mniejsze grupy z osobnymi przewodnikami.


   Ceny
zwiedzania
w języku polskim
 Ceny
zwiedzania
w języku obcym
   
bilet normalny  45 zł / 1 os  45 zł / 1 os
bilet ulgowy  31 zł / 1 os  31 zł / 1 os
zwiedzanie szkolne 24 zł / 4 os -
usługa przewodnicka 165 zł / 4 os 245 zł / 4 os

Bilet ulgowy – przysługuje dziecku powyżej czwartego roku życia oraz młodzieży szkolnej i studentom do 25 roku życia. Aby móc zakupić bilet ulgowy należy w przypadku uczniów/studentów mieć przy sobie ważną legitymację szkolną/studencką. Emeryci i renciści natomiast powinni mieć przy sobie ważną legitymację wydaną przez ZUS.

Zwiedzanie szkolne - grupy zorganizowane składające się z dzieci przedszkolnych, ze szkół podstawowych oraz gimnazjów zwiedzających Kopalnię z przewodnikiem w języku polskim. W cenę szkolnego zwiedzania Kopalni wliczona jest opłata za usługę przewodnicką.

Wstęp wolny - przysługuje dziecku do czwartego roku życia 1 opiekunowi na każde 10 dzieci w grupie: przedszkolnej, uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum (pozostali opiekunowie wstęp bez ulgi), pilotowi lub opiekunowi grupy zorganizowanej. 

 
Turyści którzy chcą podczas zwiedzania Kopalni Soli robić zdjęcia lub filmować zobowiązani są wnieść opłatę 10 zł.
 

 
 Kopalnia Soli - cennik dla:

Trasa Górnicza
 
Możliwość zwiedzania w kopalni soli Trasy Górniczej mają osoby od 12 roku życia. Grupa zorganizowana nie może składać się z mniej niż 10 osób bez opiekuna lub pilota. Istnieje możliwość zwiedzania trasy przez mniejszą grupę jednak musi ona pokryć koszty minimalnej, 10-cio osobowej grupy. Grupa nie może składać się z więcej niż 20 osób.


   Ceny
zwiedzania
w języku polskim
 Ceny
zwiedzania
w języku obcym
   
bilet normalny  56 zł / 1 os  76 zł / 1 os
bilet ulgowy  44 zł / 1 os  64 zł / 1 os
bilet rodzinny 156 zł / 4 os 246 zł / 4 os

W dniach od 25 stycznia 2013 roku do 30 czerwca 2013 roku obowiązuje promocja -20% od podanych powyżej cen.


Bilet ulgowy – przysługuje emerytom, rencistom oraz młodzieży szkolnej i studentom do 25 roku życia. Aby móc zakupić bilet ulgowy należy w przypadku uczniów/studentów mieć przy sobie ważną legitymację szkolną/studencką. Emeryci i renciści natomiast powinni mieć przy sobie legitymację wydaną przez ZUS.

Bilet rodzinny – może zakupić rodzina składająca się z dwóch osób dorosłych i dwóch dzieci w wieku 12-17 lat.

Wstęp wolny - przysługuje: jednemu opiekunowi na 10 dzieci w grupie jak i również pilotowi lub opiekunowi grupy zorganizowanej.


Turyści którzy chcą podczas zwiedzania Kopalni Soli robić zdjęcia lub filmować zobowiązani są wnieść opłatę 10 zł. Kopalnia Soli - cennik dla:

Szlak

Pielgrzymkowy
 
Zwiedzanie Szlaku Pielgrzymkowego jest możliwe tylko dla grup zorganizowanych. Zwiedzający, czyli grupa minimum 5 turystów, max. 35 osób wykupuje zwiedzanie tej trasy dla każdego uczestnika jak i również usługę przewodnicką w polskim lub obcym języku. Należy wcześniej dokonać rezerwacji zarówno terminu zwiedzania jak i przewodnika. Gdy rezerwacja nie zostanie zrealizowana będzie pobierana opłata w wysokości usługi przewodnickiej.


do 31 III 2012 od 1 IV 2012
do 31 X 2012
od 2 XI 2012
do 31 XII 2012
   
31 PLN / 1 os  45 PLN / 1 os 31 PLN / 1 os
     
   Ceny 
zwiedzania 
w języku polskim
 
  Ceny 
zwiedzania 
w języku obcym
Opłata za
przewodnika dla
grupy powyżej
5 osób
165 PLN   245 PLN
  Kopalnia Soli - cennik dla:

Tajemnice 

wielickiej

kopalni
 
Odkrywanie Tajemnic wielickiej kopalni odbywa się w grupach zorganizowanych gdzie nie może być mniej niż 5 osób i więcej niż 10 osób. Aby przejść tą trasę potrzebna jest wcześniejsza rezerwacja. Grupa chętna do wiedzenia Tajemnic wielickiej kopalni powinna się zgłosić nie później niż dwa tygodnie przed zaplanowaną datą zwiedzania.


   Ceny 
zwiedzania 
w języku polskim
 
  Ceny 
zwiedzania 
w języku obcym
  148 PLN   175 PLN
Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod poniższe numery telefonów:
tel. +48 12 278 73 02
tel. +48 12 278 73 66
fax +48 12 278 73 33  

http://www.kopalnia.pl/zwiedzanie/poradnik-zwiedzajacego/sprawdz-ceny/sprawdz-ceny-trasa-turystyczna
 

Informacje tutaj zawarte mają charakter wyłącznie informacyjny lub orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń i reklamacji.

Powiatowy Dzień Kobiet z Klubem ONA Wieliczka  
Data: 08 marca 2015 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Będziemy świętować Dzień Kobiet pełną parą! Norbi i zaśpiewa słynny kawałek, "Kobiety są gorrrrrące". Poza tym czeka na Was moc atrakcji: pokazy bielizny, pokazy mody, metamorfozy wizerunku a także konkursy z cennymi nagrodami i wiele, wiele innych!
Powiatowy Dzień Kobiet z Klubem ONA Wieliczka
Miasto Kobiet na Dzień Kobiet  
Data: 07 marca 2015 r.
Lokalizacja: Wieliczka

W tym wyjątkowym czasie, w przededniu Dnia Kobiet serdecznie zapraszamy wszystkie panie - bez względu na aurę za oknem, samopoczucie, wiek i zainteresowania - do CER SOLNE MIASTO w Wieliczce.
Miasto Kobiet na Dzień Kobiet