.
dacia

dacia

partnerrtv

Opublikowano: 2017-08-17

Kierowca BMW pokazuje jak jednocześnie parkować na pasach i zablokować chodnik w centrum WieliczkiKolejny miszczu trafia do naszej galerii Wielickich Mistrzów Parkowania. Zdjęcie trafiło do naszej skrzynki odbiorczej od czytelnika.


Kolejne zdjęcie wielickiego mistrza parkowania otrzymaliśmy od czytelnika. Tym razem kierowca BMW prezentuje jak jednocześnie zaparkować na przejściu dla pieszych i całkowicie zablokować chodnik. Ten nie lada wyczyn, który wymaga sporych umiejętności miał miejsce w centrum Wieliczki na ulicy Zamkowej.

Za przesłane zdjęcia dziękujemy.

 
Kierowca BMW pokazuje jak jednocześnie parkować na pasach i zablokować chodnik w centrum Wieliczki - zobacz zdjęcia
   
Królewski Bal 2018  
Data: 3 lutego 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Królewski Bal, który odbędzie się 3 lutego (sobota) 2018roku w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym SOLNE MIASTO w Wieliczce.
Królewski Bal 2018
7R Solna Wieliczka - Joker Świecie  
Data: 14 stycznia 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy na pierwszy mecz w tym roku naszej drużyny 7R Solna Wieliczka, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 14 stycznia o godzinie 17:00 w hali Solnego Miasta. Wstęp wolny!
7R Solna Wieliczka - Joker Świecie