.
carrefour


Opublikowano: 2017-08-17

Kierowca BMW pokazuje jak jednocześnie parkować na pasach i zablokować chodnik w centrum WieliczkiKolejny miszczu trafia do naszej galerii Wielickich Mistrzów Parkowania. Zdjęcie trafiło do naszej skrzynki odbiorczej od czytelnika.


Kolejne zdjęcie wielickiego mistrza parkowania otrzymaliśmy od czytelnika. Tym razem kierowca BMW prezentuje jak jednocześnie zaparkować na przejściu dla pieszych i całkowicie zablokować chodnik. Ten nie lada wyczyn, który wymaga sporych umiejętności miał miejsce w centrum Wieliczki na ulicy Zamkowej.

Za przesłane zdjęcia dziękujemy.

 
Kierowca BMW pokazuje jak jednocześnie parkować na pasach i zablokować chodnik w centrum Wieliczki - zobacz zdjęcia

   II Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej  
Data: 19 sierpnia 2018 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji FESTIWALU MUZYKI ORGANOWEJ I KAMERALNEJ W WIELICZCE pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Artura Kozioła oraz Rektora Akademii Muzycznej w Krakowie prof. dra hab. Stanisława Krawczyńskiego.
II Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej
W GABINECIE FILMOWYCH CIENI: „Pulp Fiction”  
Data: 28 lipca 2018 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Kino gwarantujące świetną zabawę, a przy tym jeden z tych filmów, których nie można nie znać. „Pulp Fiction” to brawurowa żonglerka tematami i gatunkami – połączenie filmu noir, gangsterskiego oraz czarnej komedii, a także wciągająca opowieść o bohaterach żywcem niemal wyjętych ze świata tanich kryminałów.
W GABINECIE FILMOWYCH CIENI: „Pulp Fiction”