.
carrefour

intermarche


Opublikowano: 2017-08-17

Kierowca BMW pokazuje jak jednocześnie parkować na pasach i zablokować chodnik w centrum WieliczkiKolejny miszczu trafia do naszej galerii Wielickich Mistrzów Parkowania. Zdjęcie trafiło do naszej skrzynki odbiorczej od czytelnika.


Kolejne zdjęcie wielickiego mistrza parkowania otrzymaliśmy od czytelnika. Tym razem kierowca BMW prezentuje jak jednocześnie zaparkować na przejściu dla pieszych i całkowicie zablokować chodnik. Ten nie lada wyczyn, który wymaga sporych umiejętności miał miejsce w centrum Wieliczki na ulicy Zamkowej.

Za przesłane zdjęcia dziękujemy.

 
Kierowca BMW pokazuje jak jednocześnie parkować na pasach i zablokować chodnik w centrum Wieliczki - zobacz zdjęcia
   
Na „ Dachu Sahary”  
Data: 17 kwietnia 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy na kolejne w cyklu Spotkanie PodRóżne pt. „Na dachu Sahary”, które odbędzie się 17 kwietnia o godzinie 17:00, w sali na poddaszu. Gośćmi klubu podróżnika będą Jan i Jolanta Szuro, którzy przedstawią zakończoną sukcesem pierwszą polską wyprawę na najwyższy szczyt Sahary – EmiKoussi.
Na „ Dachu Sahary”
2. Rajd Memoriał J. Kuliga i M. Bublewicza  
Data: 6-8 kwietnia 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Tegoroczny, 12. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza odbędzie się w Wieliczce w dniach 7 – 8 kwietnia. Dzień wcześniej będzie miało miejsce badanie techniczne.
2. Rajd Memoriał J. Kuliga i M. Bublewicza