.

partnerrtv

intermarche


Opublikowano: 2017-06-07

O dwóch takich co parkować nie potrafią...Kolejni mistrzowie parkowania trafiają do naszej galerii. Tym razem mistrzowie pojawili się przy ulicy Asnyka.


Zdjęcia mistrzów parkowania przy ulicy Asnyka, a konkretnie na parkingu przed lokalami handlowymi przysłała czytelniczka, która jak pisze często robi tam zakupy i chyba codziennie ktoś zastawia tam chodniki. Dwa różne dni, dwa różne samochody, ten sam zastawiony chodnik.

No cóż, nie każdy potrafi parkować tak jak należy. Za przesłane zdjęcia dziękujemy.


O dwóch takich co parkować nie potrafią... - zobacz zdjęcia
   
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych  
Data: 25.II - 04.II 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka oraz Starosta Wielicki zapraszają na obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W programie m.in. koncert zespołu "FORTECA" czy Rodzinny Bieg Pamięci "Tropem Wilczym". Szczegóły obchodów znajdują się na plakacie poniżej.
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Bieg ku pamięci „Żołnierzy Wyklętych”  
Data: 4 marca 2018
Lokalizacja: Wieliczka

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, a 4 marca 2018 roku odbędzie się z tej okazji szósta ogólnopolska edycja Biegu „Tropem Wilczym”. Tym wydarzeniem chcemy oddać hołd i upamiętnić „Żołnierzy Wyklętych” działających w podziemiu antykomunistycznym i antysowieckim w latach 1944-1963 w obrębie przedwojennych granic RP.
Bieg ku pamięci „Żołnierzy Wyklętych”