.
carrefour


Opublikowano: 2017-08-04

Podjechał pod Lewiatana i zaparkował na schodach... Nasza galeria wielickich mistrzów parkowania wzbogaciła się o prawdziwą perełkę. Na schodach, nikt jeszcze chyba nie parkował, a przynajmniej nie w naszej galerii.


Pod koniec lipca otrzymaliśmy maila od czytelnika, który przysłał zdjęcie mistrza parkowania, który podjeżdżając pod sklep Lewiatan w Wieliczce przy ul. Grottgera zaparkował wjeżdżając na schody. Pytanie, dlaczego kierowca nie wjechał do sklepu. byłoby jeszcze bliżej...

Dziękujemy za nadesłane zdjęcie.

 
Podjechał pod Lewiatana i zaparkował na schodach... - zobacz zdjęcia

   II Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej  
Data: 19 sierpnia 2018 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji FESTIWALU MUZYKI ORGANOWEJ I KAMERALNEJ W WIELICZCE pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Artura Kozioła oraz Rektora Akademii Muzycznej w Krakowie prof. dra hab. Stanisława Krawczyńskiego.
II Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej
W GABINECIE FILMOWYCH CIENI: „Pulp Fiction”  
Data: 28 lipca 2018 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Kino gwarantujące świetną zabawę, a przy tym jeden z tych filmów, których nie można nie znać. „Pulp Fiction” to brawurowa żonglerka tematami i gatunkami – połączenie filmu noir, gangsterskiego oraz czarnej komedii, a także wciągająca opowieść o bohaterach żywcem niemal wyjętych ze świata tanich kryminałów.
W GABINECIE FILMOWYCH CIENI: „Pulp Fiction”