.
dacia

dacia

partnerrtv

Opublikowano: 2017-09-12

Taksówki blokują chodniki na os. SienkiewiczaKolejni miSZCZe, którzy trafiają do naszej galerii to taksówkarze. Czytelnicy przysłali dwa zdjęcia przedstawiające jak taksówkarze blokują chodnik.


Zdjęcia zostały zrobione na osiedlu Sienkiewicza. Jedno przedstawia blokującą chodnik taksówkę na ulicy Długosza w centrum osiedla, drugie natomiast przedstawia taksówkę blokującą chodnik na ul. Sienkiewicza w rejonie skrzyżowania z ul. Asnyka. Jak pisze jeden z czytelników, ta pierwsza taksówką miała już za wycieraczką "pismo" od Straży Miejskiej.

Co ciekawe, nawet samochód Google fotografujący Wieliczkę kilka lat temu do usługi Google Street View uchwycił taksówkę, blokującą chodnik na ul. Kilińskiego. Można to zobaczyć na naszej stronie w tym miejscu.

Za przesłane zdjęcia oczywiście dziękujemy!

 
Taksówki blokują chodniki na os. Sienkiewicza - zobacz zdjęcia
   
Królewski Bal 2018  
Data: 3 lutego 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Królewski Bal, który odbędzie się 3 lutego (sobota) 2018roku w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym SOLNE MIASTO w Wieliczce.
Królewski Bal 2018
7R Solna Wieliczka - Joker Świecie  
Data: 14 stycznia 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy na pierwszy mecz w tym roku naszej drużyny 7R Solna Wieliczka, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 14 stycznia o godzinie 17:00 w hali Solnego Miasta. Wstęp wolny!
7R Solna Wieliczka - Joker Świecie