.
dacia

Opublikowano: 2017-09-12

Taksówki blokują chodniki na os. SienkiewiczaKolejni miSZCZe, którzy trafiają do naszej galerii to taksówkarze. Czytelnicy przysłali dwa zdjęcia przedstawiające jak taksówkarze blokują chodnik.


Zdjęcia zostały zrobione na osiedlu Sienkiewicza. Jedno przedstawia blokującą chodnik taksówkę na ulicy Długosza w centrum osiedla, drugie natomiast przedstawia taksówkę blokującą chodnik na ul. Sienkiewicza w rejonie skrzyżowania z ul. Asnyka. Jak pisze jeden z czytelników, ta pierwsza taksówką miała już za wycieraczką "pismo" od Straży Miejskiej.

Co ciekawe, nawet samochód Google fotografujący Wieliczkę kilka lat temu do usługi Google Street View uchwycił taksówkę, blokującą chodnik na ul. Kilińskiego. Można to zobaczyć na naszej stronie w tym miejscu.

Za przesłane zdjęcia oczywiście dziękujemy!

 
Taksówki blokują chodniki na os. Sienkiewicza - zobacz zdjęcia

   NOC W MEDIATECE!  
Data: 6 października 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Wieliczki Artur Kozioł oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce zapraszają serdecznie wszystkich czytelników i mieszkańców na Noc w Mediatece, która rozpocznie się w dniu 6 października (sobota) 2018 r., o godzinie 19:00 w Wielickiej Mediatece, na Placu Skulimowskiego 3.
NOC W MEDIATECE!
VI NOCNY RODZINNY MARSZOBIEG NA ORIENTACJĘ  
Data: 6 października 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce zaprasza na VI NOCNY MARSZOBIEG NA ORIENTACJĘ pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka, który odbędzie 6 października 2018 r. Start o godz. 18.00 na Rynku Górnym w Wieliczce.
VI NOCNY RODZINNY MARSZOBIEG NA ORIENTACJĘ