.
carrefour

intermarche


Opublikowano: 2017-09-12

Taksówki blokują chodniki na os. SienkiewiczaKolejni miSZCZe, którzy trafiają do naszej galerii to taksówkarze. Czytelnicy przysłali dwa zdjęcia przedstawiające jak taksówkarze blokują chodnik.


Zdjęcia zostały zrobione na osiedlu Sienkiewicza. Jedno przedstawia blokującą chodnik taksówkę na ulicy Długosza w centrum osiedla, drugie natomiast przedstawia taksówkę blokującą chodnik na ul. Sienkiewicza w rejonie skrzyżowania z ul. Asnyka. Jak pisze jeden z czytelników, ta pierwsza taksówką miała już za wycieraczką "pismo" od Straży Miejskiej.

Co ciekawe, nawet samochód Google fotografujący Wieliczkę kilka lat temu do usługi Google Street View uchwycił taksówkę, blokującą chodnik na ul. Kilińskiego. Można to zobaczyć na naszej stronie w tym miejscu.

Za przesłane zdjęcia oczywiście dziękujemy!

 
Taksówki blokują chodniki na os. Sienkiewicza - zobacz zdjęcia
   
Na „ Dachu Sahary”  
Data: 17 kwietnia 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy na kolejne w cyklu Spotkanie PodRóżne pt. „Na dachu Sahary”, które odbędzie się 17 kwietnia o godzinie 17:00, w sali na poddaszu. Gośćmi klubu podróżnika będą Jan i Jolanta Szuro, którzy przedstawią zakończoną sukcesem pierwszą polską wyprawę na najwyższy szczyt Sahary – EmiKoussi.
Na „ Dachu Sahary”
2. Rajd Memoriał J. Kuliga i M. Bublewicza  
Data: 6-8 kwietnia 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Tegoroczny, 12. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza odbędzie się w Wieliczce w dniach 7 – 8 kwietnia. Dzień wcześniej będzie miało miejsce badanie techniczne.
2. Rajd Memoriał J. Kuliga i M. Bublewicza