.
carrefour

carrefour


Opublikowano: 2017-09-12

Taksówki blokują chodniki na os. SienkiewiczaKolejni miSZCZe, którzy trafiają do naszej galerii to taksówkarze. Czytelnicy przysłali dwa zdjęcia przedstawiające jak taksówkarze blokują chodnik.


Zdjęcia zostały zrobione na osiedlu Sienkiewicza. Jedno przedstawia blokującą chodnik taksówkę na ulicy Długosza w centrum osiedla, drugie natomiast przedstawia taksówkę blokującą chodnik na ul. Sienkiewicza w rejonie skrzyżowania z ul. Asnyka. Jak pisze jeden z czytelników, ta pierwsza taksówką miała już za wycieraczką "pismo" od Straży Miejskiej.

Co ciekawe, nawet samochód Google fotografujący Wieliczkę kilka lat temu do usługi Google Street View uchwycił taksówkę, blokującą chodnik na ul. Kilińskiego. Można to zobaczyć na naszej stronie w tym miejscu.

Za przesłane zdjęcia oczywiście dziękujemy!

 
Taksówki blokują chodniki na os. Sienkiewicza - zobacz zdjęcia

   Dni św. Kingi 2018  
Data: 20-22 lipca 2018 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy do wspólnej zabawy podczas święta naszego miasta. W dniach 20-22 lipca na parkingu miejskim przy ul. Dembowskiego specjalnie dla was wystąpią zespoły regionalne z Polski, Francji i Ukrainy w ramach festiwalu ...
Dni św. Kingi 2018
II Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej  
Data: 15 lipca 2018 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji FESTIWALU MUZYKI ORGANOWEJ I KAMERALNEJ W WIELICZCE pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Artura Kozioła oraz Rektora Akademii Muzycznej w Krakowie prof. dra hab. Stanisława Krawczyńskiego.
II Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej