.
dacia

Opublikowano: 2017-09-12

Taksówki blokują chodniki na os. SienkiewiczaKolejni miSZCZe, którzy trafiają do naszej galerii to taksówkarze. Czytelnicy przysłali dwa zdjęcia przedstawiające jak taksówkarze blokują chodnik.


Zdjęcia zostały zrobione na osiedlu Sienkiewicza. Jedno przedstawia blokującą chodnik taksówkę na ulicy Długosza w centrum osiedla, drugie natomiast przedstawia taksówkę blokującą chodnik na ul. Sienkiewicza w rejonie skrzyżowania z ul. Asnyka. Jak pisze jeden z czytelników, ta pierwsza taksówką miała już za wycieraczką "pismo" od Straży Miejskiej.

Co ciekawe, nawet samochód Google fotografujący Wieliczkę kilka lat temu do usługi Google Street View uchwycił taksówkę, blokującą chodnik na ul. Kilińskiego. Można to zobaczyć na naszej stronie w tym miejscu.

Za przesłane zdjęcia oczywiście dziękujemy!

 
Taksówki blokują chodniki na os. Sienkiewicza - zobacz zdjęcia


   
Wieczór z kryminałem  
Data: 27 października 2017
Lokalizacja: Wieliczka

27 października 2017 zapraszamy na moc kryminalnych atrakcji: spotkanie z pisarzem kryminałów Markiem Krajewskim, detektywistyczny escape-room, spotkanie z policjantami posługującymi się dronem oraz współpracującymi z psem policyjnym i inne ciekawostki zawodu detektywa.
Wieczór z kryminałem
Spektakl „Senior w podróży”  
Data: 20 października 2017
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Artur Kozioł oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce zapraszają na spektakl pt.: „Senior w podróży”
Spektakl „Senior w podróży”