.

Opublikowano: 2017-11-06

7r Solna Wieliczka vs AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - film

W sobotę 4 listopada w hali Solnego Miasta 7r Solna Wieliczka zmierzyła się z drużyną AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. W 6 kolejce I ligi siatkówki kobiet, nasza drużyna odniosła pewne zwycięstwo wygrywając ten mecz 3:0.
Pierwszy set zapowiadał emocjonujące i wyrównane spotkanie. Wygraliśmy go 25:23. W kolejnych setach było znacznie łatwiej. 7r Solna Wieliczka wygrała kolejne dwa sety do 15 odnosząc pewne zwycięstwo nad drużyną z Gliwic. MVP meczu została Patrycja Ząbek. Tego wieczoru w wielickim zespole zadebiutowała rozgrywająca z Estonii Julija Monnakmae. Na naszej stronie WieliczkaCity.pl można zobaczyć również fotorelację z tego spotkania.

[ Zachecamy do obejrzenia filmu w wysokiej jakosci - wystarczy kliknac w prawym dolnym rogu ikonke "kola zebatego" i wybrac "1080p HD" ]