.

Opublikowano: 2017-11-12

Górnik Wieliczka - 7 zwycięstw z rzędu - film

8 listopada Górnik Wieliczka w zaległym meczu zmierzył się na własnym stadionie z Dalinem Myślenice. Był to wyjątkowo emocjonujący mecz, po pierwszej połowie drużyna z Wieliczki przegrywała 0:2. W drugiej części spotkania wieliczanie podnieśli się, odnosząc zwycięstwo 4:3. Była to szósta wygrana naszej drużyny z rzędu. Kilka dni później, 11 listopada w 15 kolejce IV ligi małopolskiej (zachodniej), Górnik Wieliczka podejmował na własnym stadionie drużynę Pcimianka Pcim. Gościom nie udało się przerwać serii zwycięstw wieliczan. Górnik Wieliczka pokonał drużynę z Pcimia 3:1 odnosząc tym samym siódme zwycięstwo z rzędu. Był to ostatni mecz rundy jesiennej. Obecnie Górnik Wieliczka zajmuje 3 miejsce w tabeli ze stratą zaledwie trzech punktów do lidera.

[ Zachecamy do obejrzenia filmu w wysokiej jakosci - wystarczy kliknac w prawym dolnym rogu ikonke "kola zebatego" i wybrac "1080p HD" ]