.

Opublikowano: 2018-01-25

IV runda Pucharu Polski 7R Solna Wieliczka - Legionovia Legionowo [film]

24 stycznia w hali Solnego Miasta nasza drużyna 7R Solna Wieliczka rozegrała mecz IV rundy Pucharu Polski walcząc o awans do kolejnej rundy z Legionovią Legionowo. Wieliczanki mecz rozpoczęły bardzo dobrze, po dwóch pierwszych setach wygrywały z drużyną gości 2:0. W kolejnych setach do głosu doszły zawodniczki z Legionowa doprowadzając do remisu 2:2. 7R Solna walczyła do samego końca pokonując w tie-breaku Legionovię 15:13. Podopieczne Ryszarda Litwina w piątej rundzie Pucharu Polski będą walczyć, również we własnej hali z BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Na ten mecz zapraszamy do Solnego Miasta już za tydzień, w środę 31 stycznia o godzinie 18:00.

[ Zachecamy do obejrzenia filmu w wysokiej jakosci - wystarczy kliknac w prawym dolnym rogu ikonke "kola zebatego" i wybrac "1080p HD" ]