carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-04-12

1 osoba nie żyje i 6 rannych w wypadku na A4 na wysokości Kokotowa


Dzisiaj około godziny 11:30 doszło do śmiertelnego wypadku drogowego na autostradzie A4, tuż przed węzłem bieżanowskim na wysokości miejscowości Kokotów.

fot. archiwum WieliczkaCity.pl

Jedna osoba zginęła na miejscu po tym jak bus marki Mercedes najechał na samochód ciężarowy. Sześć osób zostało rannych i trafiło do szpitali w Krakowie oraz Bochni. Trzy osoby są w stanie ciężkim. Ranni to pasażerowie busa, wszyscy są obywatelami Bułgarii. Do akcji zadysponowano pięć zespołów ratownictwa medycznego (z Krakowa, Bochni, Wieliczki i 2 z Niepołomic) oraz dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021