hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2018-06-08

10 czerwca zmieni się rozkład jazdy linii autobusowych B1, R1, D1, S1/G1/G2W związku ze zmianami godzin kursowania pociągów na trasie SKA1 Wieliczka Rynek Kopalnia - Kraków Lotnisko od 10 czerwca 2018 r. niewielkim zmianom ulegną również godziny odjazdów i przyjazdów Autobusowych Linii Dowozowych.


W większości przypadków będą to kilkuminutowe korekty mające na celu zapewnienie odpowiedniego czasu na przesiadkę na stacji Wieliczka Rynek Kopalnia z pociągu na autobus i odwrotnie.

Szczegółowy rozkład jazdy po zmianach dostępny jest poniżej.

B1 - Świątniki Górne - Byszyce Pętla - Wieliczka Rynek Kopalnia
R1 - Świątniki Górne - Grajów V Boisko - Wieliczka Rynek Kopalnia
D1 - Wieliczka Rynek Kopalnia - Dobranowice (Hucisko) - Wieliczka Rynek Kopalnia
S1/G1/G2 - Grabie - Wieliczka Rynek Kopalnia - Świątniki Górne

informacja prasowa   20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021