hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-02-11

10-latek stracił przytomność na skutek zatrucia tlenkiem węgla, trafił do szpitalaWczoraj, tj. w środę 10 lutego w miejscowości Brzezie (gmina Kłaj) 10-letni chłopiec stracił przytomność w łazience na skutek zatrucia się tlenkiem węgla.


Jak poinformował nas Dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Wieliczce st. kpt. Michał Masternak - do zdarzenia doszło około godziny 21:30. Na miejsce oprócz JRG Wieliczka zadysponowano OSP Szarów oraz karetkę pogotowia. Gdy strażacy przybyli na miejsce poszkodowany chłopiec znajdował się już pod opieką ZRM. Strażacy dokonali pomiaru stężenia tlenku węgla, przewietrzyli wszystkie pomieszczenia po czym ponownie sprawdzili obecność tlenku węgla. 10-latek został zabrany do szpitala.   
likwidacja szkod komunikacyjnych

mrowkaRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka