carrefour


.


leroymerlin

Opublikowano: 2021-02-11

10-latek stracił przytomność na skutek zatrucia tlenkiem węgla, trafił do szpitalaWczoraj, tj. w środę 10 lutego w miejscowości Brzezie (gmina Kłaj) 10-letni chłopiec stracił przytomność w łazience na skutek zatrucia się tlenkiem węgla.


Jak poinformował nas Dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Wieliczce st. kpt. Michał Masternak - do zdarzenia doszło około godziny 21:30. Na miejsce oprócz JRG Wieliczka zadysponowano OSP Szarów oraz karetkę pogotowia. Gdy strażacy przybyli na miejsce poszkodowany chłopiec znajdował się już pod opieką ZRM. Strażacy dokonali pomiaru stężenia tlenku węgla, przewietrzyli wszystkie pomieszczenia po czym ponownie sprawdzili obecność tlenku węgla. 10-latek został zabrany do szpitala.   
Noc Bibliotek 2020  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Noc Bibliotek 2020
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek