.Opublikowano: 2021-02-11

10-latek stracił przytomność na skutek zatrucia tlenkiem węgla, trafił do szpitalaWczoraj, tj. w środę 10 lutego w miejscowości Brzezie (gmina Kłaj) 10-letni chłopiec stracił przytomność w łazience na skutek zatrucia się tlenkiem węgla.


Jak poinformował nas Dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Wieliczce st. kpt. Michał Masternak - do zdarzenia doszło około godziny 21:30. Na miejsce oprócz JRG Wieliczka zadysponowano OSP Szarów oraz karetkę pogotowia. Gdy strażacy przybyli na miejsce poszkodowany chłopiec znajdował się już pod opieką ZRM. Strażacy dokonali pomiaru stężenia tlenku węgla, przewietrzyli wszystkie pomieszczenia po czym ponownie sprawdzili obecność tlenku węgla. 10-latek został zabrany do szpitala.


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021