.
Opublikowano: 2018-03-07

12. Rajd Memoriał Kuliga i Bublewicza 2018. Zobacz mapy z trasami przejazdu!Tegoroczny, 12. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza odbędzie się w Wieliczce w dniach 7 – 8 kwietnia. Dzień wcześniej będzie miało miejsce badanie techniczne.


Pod koniec lutego pisaliśmy, że są plany, aby powróciła trasa wiodąca z Solnego Miasta do mety zlokalizowanej przy na ulicy Daniłowicza. Teraz jest to już pewne. W niedzielne przedpołudnie przed Solne Miasto powrócą samochody rajdowe i kibice.

12. Rajd Memoriał Kuliga i Bublewicza będzie odbywał się na czterech trasach. Dwóch w centrum Wieliczki i dwóch w Brzegach. W sobotę przed południem trasa składająca się z trzech os’ów i licząca 7,31 KM w Brzegach. Trasa ta została wydłużona (szczegóły na poniżej zamieszczonej mapie). Wieczorem dwa kolejne OS’y w centrum Wieliczki (1,80km). W niedziele przed południem dwa odcinki na trasie Wieliczka Solne Miasto (2,25 KM) razem z dwoma odcinkami na trasie nazwanej Brzegi Małe (5,01 km).

Poniżej zamieszczamy przygotowane przez WieliczkaCity.pl mapy z zaznaczonymi trasami przejazdów. Mapy będą jeszcze aktualizowane, ale bardziej w kwestii szczegółów, same trasy już nie ulegną zmianie.

   

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022