carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-05-01

#13 Przegląd Tygodnia: 21.04 – 27.04


Kontynuując nasze cotygodniowe podsumowania prezentujemy kolejny trzynasty już Przegląd Tygodnia na WieliczkaCity.pl – zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi materiałami, jakie opublikowaliśmy na naszej stronie od 21 do 27 kwietnia 2014 roku.


Poniedziałek 21.04.2014 r.

W Poniedziałek Wielkanocny pisaliśmy o widowisku Siuda Baba w wykonaniu Zespołu Regionalnego „Mietniowiacy” – zamieściliśmy zdjęcia z tego wydarzenia.

Wtorek 22.04.2014 r.

We wtorek można było znaleźć na WieliczkaCity.pl podsumowanie świąt na drogach naszego powiatu – 9 kolizji, relację z akcji charytatywnej jaka została przeprowadzona w SP w Sierczy oraz rozstrzygnięcie konkursu Coolturalna Wielkanoc. Kontynuując temat Świąt Wielkanocnych zamieściliśmy również relację oraz zdjęcia z Kiermaszu Wielkanocnego w Sierczy. Tego dnia pisaliśmy również o przebudowie dworca kolejowego w Wieliczce, zamieszczając również ego wizualizację.

Środa 23.04.2014 r.

Pisaliśmy o tragedii w Niepołomicach. W wyniku czołowego zderzenia samochodu z rowerem na miejscu zginął rowerzysta.

Czwartek 24.04.2014 r.

Dzień rozpoczęliśmy od zamieszczenia relacji oraz zdjęć z VI otwartych Szachowych Mistrzostw Powiatu Wielickiego dzieci do lat 7. Następnie pojawił się na naszych stronach konkurs w którym do wygrania były bilety wstępu do Xtreme Park Wieliczka – Grabówki. Przypominaliśmy również o wielu wydarzeniach kulturalnych, jakie czekają mieszkańców w najbliższy piątek i sobotę. Wzbogaciliśmy również nasz dział Mistrzowie Parkowania o kolejnego „inteligentnego” kierowcę, który nie umie parkować.

Piątek 25.04.2014 r.

W piątek informowaliśmy o zderzeniu motoru z samochodem na ulicy Czarnochowskiej w Wieliczce, o rozpoczynających się zapisach do III edycji kursu dla seniorów „O finansach w bibliotece” oraz zamieściliśmy relację z ostatniego spotkania Smakowite Czwartki gdzie tym razem daniem głównym była Rolada po czarnochowsku. Tego dnia zamieściliśmy również apel o pomoc dla małej wieliczanki, która walczy ze śmiertelną chorobą.

Niedziela 27.04.2014 r.

W związku z kanonizacją Jana Pawła II zamieściliśmy informację o filmie Źródła nadziei, wielickie ślady Jana Pawła II, który został przygotowany przez UMiG Wieliczka.

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021