carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-02-16

#3 Przegląd Tygodnia: 10.02 – 16.02


Jest niedziela, więc czas na podsumowanie minionego tygodnia. To już trzeci przegląd tygodnia, który ma za zadanie zgromadzić w jednym miejscu informacje, które publikowaliśmy w ciągu ostatnich siedmiu dni. Jeśli ktoś w tygodniu nie miał okazji do nas zaglądnąć oto w skrócie, co się działo przez ostatnie dni na WieliczkaCity.pl

fot. materiały WieliczkaCity.pl

Kolejny tydzień podczas którego wiele się działo w naszym regionie. W ciągu ostatnich 7 dniu pisaliśmy chociażby o kolejnych zdarzeniach drogowych wydarzeniach kulturalnych i innych istotnych sprawach dla mieszkańców naszego regionu sprawach. Tak, więc zaczynamy kolejny przegląd tygodnia na WieliczkaCity.pl


Poniedziałek 10.02. 2014 r.

Tydzień rozpoczęliśmy od opublikowania relacji z dwóch wydarzeń kulturalnych, a mianowicie wernisażu wystawy malarstwa, oraz kolejnego spotkania z cyklu Ilustrowana Muzyka Historia Rocka, gdzie tym razem tematem głównym była grupa The Rolling Stones. Wspomnieliśmy również o zbliżającej się kolejnej Familijnej Niedzieli z Wilkiem i Zającem w rolach głównych. Tego dnia pisaliśmy również o pracach związanych z budową kanalizacji w Wieliczce, w naszym artykule informowaliśmy o tym co nas czeka w najbliższym czasie w związku z pracami w centrum miasta.

Wtorek 11.02. 2014 r.

We wtorek tematem na WieliczkaCity.pl był Wielicki Uniwersytet Dziecięcy, którego kolejna edycja właśnie rusza i który to cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród zarówno dzieci jak i ich rodziców. Pisaliśmy również o programie „INDEX” – trwa właśnie nabór wniosków na dofinansowanie kosztów nauki w tymże programie.

Środa 12.02. 2014 r.

W tym dniu zamieściliśmy relację z pierwszego spotkania „Aktywni z pasją”, jest to zupełnie nowa propozycja Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce. Projekt ten współtworzony przez młodych, kreatywnych ludzi, którzy lubią działać, dzielić się swoimi doświadczeniami, wrażeniami i pasjami.

Czwartek 13.02. 2014 r.

Już niedługo, bo za miesiąc odbędzie się w Wieliczce, kolejna 8 już edycja Memoriału, dlatego też tego dnia pisaliśmy, co nieco na ten temat. Tym razem nie o głównej imprezie, a amatorskiej części tej imprezy, która cieszy się coraz większą popularnością i odbędzie się już po raz czwarty. Tego dnia wspomnieliśmy również o Smakowitych Czwartkach – zbliża się, bowiem kolejne smaczne spotkanie, na którym to tym razem daniem głównym będą Śledzie w pierzynce. Również tego dnia nasze działy „Na luzie” oraz „Mistrzowie Parkowania” wzbogaciły się o nowe ciekawe zdjęcia.

Piątek 14.02. 2014 r.

W piątek z samego rana informowaliśmy o utrudnieniu w ruchu na skrzyżowaniu do Czarnochowic. Ciężarówka zepsuła się prawie na samym jego środku mocno utrudniając przejazd przez owe skrzyżowanie, również karetce pogotowia. Informowaliśmy również o wypadku w Kokotowie w wyniku, którego ciężko ranny mężczyzna trafił do krakowskiego szpitala.

Sobota 15.02. 2014 r.

W sobotę informowaliśmy o zasłabnięciu kierowcy busa. W miejscowości Czarnochowice, kierowca busa zasłabł podczas jazdy i wjechał z pasażerami do przydrożnego rowu.

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021