.


leroy merlin


Opublikowano: 2020-10-21

30 załóg zgłosiło się do Rally Sprint im. Janusza KuligaMiniony poniedziałek, 19 października to 51. rocznica urodzin Janusza Kuliga. Z tej okazji Automobilklub Krakowski organizuje 25 października PLATINUM Rally Sprint im. Janusza Kuliga.


Impreza ta ma zrekompensować fanom rajdów samochodowych odwołany w tym roku z powodu epidemii 4. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Jak informuje Małgorzata Dybczyk, dyrektor Rally Sprintu lista zgłoszeń przekroczyła 30 załóg, w zawodach wezmą udział tylko licencjonowani zawodnicy, którzy będą mieli trzykrotnie do pokonania odcinek liczący 5,09 km. Trasę Sprintu wyznaczono w Brzegach koło Wieliczki.

W związku z ograniczeniami wynikającymi z czerwonej strefy (imprezy sportowe bez udziału kibiców), która objęła teren imprezy, przygotowaliśmy dla fanów sportu motorowego relacje online na Facebooku Automobilklubu Krakowskiego. Zachęcamy do śledzenia online przebiegu PLATINUM Rally Sprintu im. Janusza Kuliga. Po bliższe informacje należy sięgnąć na stronę www.automobilklub.krakow.pl – dodaje prezes klubu, Paweł Owczyński.

Pełną listę zgłoszeń można zobaczyć klikając tutaj   

Noc Bibliotek 2020  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Noc Bibliotek 2020
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek