carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-03-25

4 kwietnia rusza autobus D1 do Dobranowic - zobacz rozkład jazdy i trasę przejazdu


Od 4 kwietnia 2016 roku zostaje uruchomiona nowa linia autobusowa D1 Wieliczka Rynek Kopalnia – Dobranowice.

fot. archiwum WieliczkaCity.pl

W pierwszym dniu kursowania tj. 4 kwietnia 2016 linia D1 jest bezpłatna dla wszystkich pasażerów. Od 5 kwietnia obowiązują opłaty wg cennika Kolei Małopolskich jak dla linii B1 i R1. W tym miejscu można zobaczyć mapkę z zaznaczoną trasą przejazdu autobusu D1 z Wieliczki do Dobranowic, natomiast klikając tutaj otworzy się rozkład jazdy, który będzie obowiązywał od 4 kwietnia. Końcowym i początkowym przystankiem dla pasażerów jest przystanek Dobranowice IV. Przejazd techniczny na trasie Dobranowice IV - Hucisko - Dobranowice IV odbywa się bez pasażerów!

Informujemy również, że w dniu 27-03-2016 następuje zmiana rozkładu rozkładu jazdy autobusów dostosowująca go do zmiany rozkładu pociągu Kolei Małopolskich. Zobacz rozkład.

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021