carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-03-25

4 kwietnia rusza autobus D1 do Dobranowic - zobacz rozkład jazdy i trasę przejazdu


Od 4 kwietnia 2016 roku zostaje uruchomiona nowa linia autobusowa D1 Wieliczka Rynek Kopalnia – Dobranowice.

fot. archiwum WieliczkaCity.pl

W pierwszym dniu kursowania tj. 4 kwietnia 2016 linia D1 jest bezpłatna dla wszystkich pasażerów. Od 5 kwietnia obowiązują opłaty wg cennika Kolei Małopolskich jak dla linii B1 i R1. W tym miejscu można zobaczyć mapkę z zaznaczoną trasą przejazdu autobusu D1 z Wieliczki do Dobranowic, natomiast klikając tutaj otworzy się rozkład jazdy, który będzie obowiązywał od 4 kwietnia. Końcowym i początkowym przystankiem dla pasażerów jest przystanek Dobranowice IV. Przejazd techniczny na trasie Dobranowice IV - Hucisko - Dobranowice IV odbywa się bez pasażerów!

Informujemy również, że w dniu 27-03-2016 następuje zmiana rozkładu rozkładu jazdy autobusów dostosowująca go do zmiany rozkładu pociągu Kolei Małopolskich. Zobacz rozkład.

Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza