hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2019-09-04

4-letni Patryk z Koźmic Małych walczy z rakiem. Pomóżmy mu wygrać! Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie.Patryk Mikita ma cztery lata i mieszka w Koźmicach Małych, miejscowości koło Wieliczki, razem z Mamą, Tatą i młodszym bratem. Uwielbia jazdę na rowerze, skoki na trampolinie, grę w piłkę...


Od września miał być szczęśliwym przedszkolakiem, ale wszystko potoczyło się inaczej. Czy wróci do przedszkola? Mocno w to wierzy i wie, że ludzie o dobrych sercach, których mnóstwo wokół, pomogą mu. Póki co musi wyrzucić z głowy niechcianego intruza. Damy radę, prawda?

Koszt leczenia Patryka to szacunkowo ĆWIERĆ MILIONA ZŁOTYCH. Rodzice sami nie dadzą rady - bo któż by dał. Ale wspólnie... możemy, prawda?

W serwisie zrzutka.pl została uruchomiona zbiórka pieniędzy na leczenie Patryka. To właśnie m.in. tam możesz pomóc Patrykowi przekazując dowolną kwotę na jego leczenie. Poniżej znajdują się linki do zbiórki oraz jego profilu na Facebooku gdzie można znaleźć aktualne informacje na temat jego sytuacji.


Zbiórka pieniędzy na leczenie Patryka – KLIKNIJ

Profil na Facebooku -
KLIKNIJ   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka