carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-02-23

#4 Przegląd Tygodnia: 17.02 – 23.02


Mamy dziś niedzielę więc podsumujmy miniony tydzień. Czas na czwarty już przegląd tygodnia. Jeśli nie mieliście okazji zaglądnąć do nas w tygodniu oto co działo się w ciągu ostatnich siedmiu dni na WieliczkaCity.pl

fot. materiały WieliczkaCity.pl

W minionym tygodniu podobnie jak i w poprzednich działo się w naszym regionie całkiem sporo, a my jak zawsze staraliśmy się o tym wszystkim informować na bieżąco. Tak, więc zaczynamy kolejny przegląd tygodnia na WieliczkaCity.pl


Poniedziałek 17.02.2014 r.

Tydzień rozpoczęliśmy kontynuując temat z piątku, a mianowicie wypadek w Kokotowie, który okazał się być śmiertelny. Pisaliśmy również o innym wypadku, nie tak tragicznym w skutkach, a mianowicie o samochodzie, który wypadł z drogi w miejscowości Brzegi. Tego dnia informowaliśmy również o nowym projekcie UMiG Wieliczka, a mianowicie Wielickiej Karcie Seniora 60+. Opublikowaliśmy również artykuł o Funduszach Europejskich w koźmickiej bibliotece. Na koniec informowaliśmy o zniszczonych przez wandali ekranach akustycznych w Niepołomicach.

Wtorek 18.02.2014 r.

Dzień rozpoczęliśmy od zaproszenia na kolejne spotkanie z cyklu Miasto Kobiet, które tym razem będzie ćwiczeń na kręgosłup. Pisaliśmy również o rozpoczynającym się od 24 lutego Tygodniu Pomocy Ofiarom Przestępstw. Pojawiła się u nas również relacja z koncertu walentynkowego jaki odbył się w CKiT w Wieliczce. Wtorek to również informacja o kolejnych oszustwach internetowych w naszym regionie. Tego dna opisywaliśmy również budowę wielickiej tężni, właśnie mija półmetek jej budowy.

Środa 19.02.2014 r.

Tego dnia informowaliśmy o mężczyźnie, który napadł na sklep w Niepołomicach grożąc ekspedientce nożem. Opublikowaliśmy również relację kolejnej Familijnej Niedzieli, gdzie tym razem główną rolę zagrał Wilk i Zając. Pisaliśmy również o feriach, a konkretnie zamieściliśmy podsumowanie ferii zorganizowanych przez wielicki CKiT.

Czwartek 20.02.2014 r.

Czwartek rozpoczęliśmy od podania informacji o mężczyźnie, który okradł właściciela, u którego wynajmował pokój. Tego dnia pisaliśmy również o zbliżającej się XXVII sesji Rady Powiatu Wielickiego oraz o spotkaniu z Rafałem Sonikiem srebrnym medalistą rajdu DAKAR. Tego dnia jak zawsze wzbogaciliśmy nasz dział „Na luzie” oraz „Mistrzowie Parkowania”. W tym tygodniu mistrzem parkowania okazał się kierowca, który zablokował wjazd do wielickiego ośrodka pomocy społecznej.

Piątek 21.02.2014 r.

Tuż przed weekendem pisaliśmy o kolejnych zmianach w ruchu, jakie czekają nas w centrum miasta w związku z budową tam kanalizacji. Wspominaliśmy również o mężczyźnie który kradł paliwo z wielickich stacji oraz wypłacał pieniądze z bankomatu za pomocą karty, którą ukradł kobiecie w Niepołomicach.

Sobota 22.02.2014 r.

Weekend rozpoczęliśmy od zamieszczenia relacji z kolejnych Smakowitych Czwartków, tym razem daniem głównym były śledzie w pierzynce. Informowaliśmy również o zbliżającym się kolejnym spotkaniu z cyklu Z Historią w Kadrze – temat owego spotkania ma być tym razem Brygada Świętokrzyska. Zakończył się również pierwszy etap polegający na zgłaszaniu wniosków do realizacji w ramach Wielickiego Budżetu Obywatelskiego – opublikowaliśmy te projekty, które przeszły do kolejnego etapu. W najbliższy poniedziałek rozpoczyna się głosowanie.

Niedziela 23.02.2014 r.

Pojawiła się u nas informacja o wyłowionych w Niepołomicach z Wisły zwłokach mężczyzny. Podsumowaliśmy również miniony tydzień :)


20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021