carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-03-02

#5 Przegląd Tygodnia: 24.02 – 02.03


Piąty przegląd tygodnia czas rozpocząć. Jak w każdą niedzielą zapraszamy do lektury każdego, kto nie miał okazji zaglądnąć na nasze strony w ciągu tygodnia.

fot. materiały WieliczkaCity.pl

W minionych siedmiu dniach, podobnie jak zawsze działo się w Wieliczce i okolicy dość sporo, zapraszamy więc do podsumowaniu ostatniego tygodnia w piątym już przeglądzie tygodnia WieliczkaCity.pl


Poniedziałek 24.02.2014 r.

Tydzień rozpoczęliśmy od informacji o zatrzymanych przez policjantów w Gdowie złodziei , którzy kradli dosłownie wszystko co wpadło im w ręce. Tego dnia wspomnieliśmy również o kolejnym spotkaniu z cyklu Mamma Mia, podczas którego zostanie poruszony temat wad postawy u dzieci.

Wtorek 25.02.2014 r.

We wtorek pisaliśmy o serii spotkań z cyklu Filmowe Poddasze, które znów odbywa się w wielickiej bibliotece. Tego dnia pisaliśmy również o podsumowaniu 2013 roku jakiego dokonała wielicka Straż Pożarna podczas spotkania w Solnym Mieście. Zamieściliśmy również relację z kolejnego spotkania w Mieście Kobiet – tym razem była mowa o zdrowym kręgosłupie.

Środa 26.02.2014 r.

We środę, pisaliśmy o nowej, plenerowej wystawie rzeźb w Wieliczce, jakie tego dnia pojawiły się na jednym z wielickich skwerów. Wspomnieliśmy również o Przeglądzie Potraw Karnawałowych, jaki odbył się w Janowicach.

Czwartek 27.02.2014 r.

Dzień rozpoczęliśmy od informacji o zbliżającym się kolejnym spotkaniu podróżniczym, jakie ma się odbyć w wielickiej bibliotece. Pisaliśmy również kolejny raz o 4 Memoriale Kuliga i Bublewicza dla amatorów. Wspomnieliśmy również o utrudnieniach na ulicy Dembowskiego w związku z budową kanalizacji. We czwartek nie mogło również zabraknąć kolejnej aktualizacji w naszych działach „Na Luzie” oraz „Mistrzowie parkowania”.


Piątek 28.02.2014 r.

W piątek zamieściliśmy relacje z kolejnego spotkania „Z Historią w Kadrze”, jakie obyło się w wielickim CKiT. Tym razem rozmawiano o Brygadzie Świętokrzyskiej. Tego dnia pisaliśmy również o Imprezie towarzyszącej Turnieju gier komputerowych w Niepołomicach, a mianowicie o wystawie dawnych gier i komputerów.


20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021