carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-03-09

#6 Przegląd Tygodnia: 03.02 – 09.03


W tą niedzielę pojawia się szósty już przegląd tygodnia na WieliczkaCity.pl. W jednym miejscu zebraliśmy wszystko to, o czym pisaliśmy przez cały tydzień. Więc jeśli coś przegapiliście to jest szansa nadrobić zaległości. Zapraszamy na najnowszy przegląd tygodnia…

fot. materiały WieliczkaCity.pl

Poniedziałek 03.03.2014 r.

Tydzień rozpoczęliśmy od fotorelacji z imprezy w Solnym Mieście, gdzie fani sportów motorowych mieli nie lada gratkę wysłuchując chociażby tego co Rafał Sonik miał do powiedzenia na temat wyścigu DAKAR. Tego dnia opublikowaliśmy również kolejne informacje na temat zbliżającego się 8. Memoriału Kuliga i Bublewicza – zamieściliśmy tegoroczne trasy przejazdy. Informowaliśmy również o pościgu policyjnym, podczas którego policjant użył broni palnej. W poniedziałek pojawiła się również u nas relacja z przeglądu Potraw Karnawałowych, jaki miał miejsce w Janowicach.

Wtorek 04.03.2014 r.

We wtorek pisaliśmy o zbliżającym się spotkaniu z Anką Grupińską autorką książki „12 opowieści żydowskich”, które odbędzie się w wielickiej bibliotece. Pojawiło się również podsumowanie wielickiego Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw. Publikowaliśmy również zapowiedź kolejnego spotkania dla fanów gier planszowych. Tego dnia pisaliśmy też o potrąconej na pasach 14-latce oraz zamieściliśmy relację z kolejnego spotkania Mamma Mia.

Środa 05.03.2014 r.

Środę rozpoczęliśmy od relacji z kolejnej Familijnej Niedzieli, tym razem najmłodsi mieli okazje obejrzeć Latający Kufer. Pisaliśmy również o V Przeglądzie Twórczości Młodzieży w Centrum Kultury w Gdowie jak i również zamieściliśmy informacje o kolejnym spotkaniu z cyklu Ilustrowana Muzyka Historia Rocka.

Czwartek 06.03.2014 r.

Rozpoczęliśmy od zapowiedzi kolejnego spektaklu w wykonaniu grupy teatralnej „ProjekT” pt. „Wielogłos” oraz organizowanym Domu Strażaka w Chorągwicy Dniu Kobiet. Wspomnieliśmy również o kolejnych utrudnieniach w związku z prowadzonymi w naszym mieście pracami, tym razem piesi mieli utrudnione poruszanie się po niektórych ulicach. Tego dnia w Śledziejowicach doszło do wypadku drogowego, w którym czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe, o czym również informowaliśmy na WieliczkaCity.pl. Tego dnia pisaliśmy również nowy rozkład jazdy pociągów, jaki ma obowiązywać od 9 marca.

Piątek 07.03.2014 r.

Piątek rozpoczęliśmy od informacji o kolejnym spotkaniu z cyklu „Aktywni z pasją” jaki wkrótce odbędzie się w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce. Pojawiła się również u nas informacja o pozyskanych 60 tys. złotych dla Orkiestry Dętej Hejnał. Przypomnieliśmy również o rozpoczynającym się tego dnia weekendzie dla graczy w Niepołomicach. Na koniec pisaliśmy o wieliczance, która bierze udział w najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. Tego dnia pojawił się u nas nowy mistrz parkowania jak i również wzbogaciliśmy nasz dział „Na luzie”.

Sobota 08.03.2014 r.

Tego dnia nie zapomnieliśmy od Dniu Kobiet, składając wszystkim naszym czytelniczkom życzenia. W sobotę pisaliśmy również o możliwości wzięcia udziału w Warsztatach Historycznych, na które zaprasza Niepołomickie Bractwo Rycerskie. Zamieściliśmy również informację o zbliżającym się wernisażu fotografii Evy Hajduk pt. „Fachowcy”

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021