carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-03-03

8 Memoriał Kuliga i Bublewicza 2014 – mapa, zobacz trasy przejazdu


Już za trzy tygodnie odbędzie się w Wieliczce kolejna edycja Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Wieczorny prolog odbędzie się w sobotę 22 marca, natomiast główny wyścig dzień później w niedzielę 23 marca.

7. Memoriał J. Kuliga i M. Bublewicza / fot. WieliczkaCity.pl

O ile trasa przejazdu niedzielnego, głównego wyścigu jest dokładnie taka sama jak w latach ubiegłych czyli start przed CER Solne miasto, a meta na ulicy Daniłowicza to wieczorny, sobotni prolog ma już całkowicie inną trasę. Zmiana trasy prologu wynikała z prac związanych z budową kanalizacji........  W sobotni wieczór zawodnicy wystartują z ulicy Daniłowicza, meta natomiast będzie się znajdowała na ulicy Klaśnieńskiej. Dokładnie zawodnicy w sobotni wieczór pojadą ulicą Daniłowicza następnie Górsko do Rynku Górnego, następnie S. Batorego, Limanowskiego, Plac Kościuszki, Sikorskiego, Zamkowa powrotem do Rynku Górnego i znów ulicą Górsko do mety na Klaśnieńskiej. Tak jak to widać na zamieszczonych poniżej mapkach.  

4 Memoriał J. Kuliga i M. Bublewicza dla Amatorów 2014 z Szymonem Kornickim

 

Natomiast w hali „Solne Miasto” będzie trwać wystawa pamiątek, związanych z nieodżałowanym Januszem Kuligiem. Znajdą się na niej bardzo unikatowe eksponaty, wiążące się z osobą siedmiokrotnego Mistrza Polski. Wszystko wskazuje również na to, że w tym roku na wielickich ulach nie zobaczymy Kajetana Kajetanowicza, ponieważ jest on zgłoszony do Rajdu Akropolu kilka dni później.VIII Memoriał Kuliga i Bublewicza 2014 - mapa z trasą przejazdu głównego wyścigu

VIII Memoriał Kuliga i Bublewicza 2014 - mapa z trasą przejazdu wieczornego prologu


20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021