carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-03-25

#8 Przegląd Tygodnia: 17.03 – 23.03


Przed nami kolejny już przegląd tygodnia na WieliczkaCity.pl. Miniony tydzień był bardzo bogaty, jeśli chodzi o ilość informacji, jakie publikowaliśmy. Nie da się ukryć, że najważniejszym wydarzeniem ostatniego tygodnia był 8. Memoriał j. Kuliga i M. Bublewicza, któremu poświęciliśmy sporo uwagi, ale oprócz tego pojawiło się u nas naprawdę sporo innych wiadomości – zapraszamy!

fot. Materiały WieliczkaCity.pl


Poniedziałek 17.03.2014 r.

Tydzień rozpoczęliśmy od informacji na temat utrudnień w ruchu związanych ze zbliżającym się 8. Memoriałem. Tego dnia pisaliśmy również o pijanym kierowcy, który próbował wręczyć policjantom w Wieliczce łapówkę oraz o kolejnym pijanym kierowcy, który z narkotykami został zatrzymany na ulicy Jedynaka w Wieliczce. Pisaliśmy również o Budce Suflera czyli głównym daniu tegorocznych Dni Wieliczki.

Wtorek 18.03.2014 r.

Tego dnia pisaliśmy o "Kluczu do przyszłości”, czyli projekcie edukacyjnym, który jest realizowany na terenie Gminy Wieliczka. Wspomnieliśmy również o Mateuszu Dylawerskim z Wieliczki, który po raz 4 z rzędu zdobył tytuł Mistrza Polski Taekwon-do oraz o rozbudowującej się sieci kamer w Wieliczce – obecnie mamy ich już 72. Na koniec dnia pisaliśmy o kobiecie, która pod wpływem alkoholu postawiła na nogi wielicką policję zgłaszając fałszywe pobicie i porwanie.

Środa 19.03.2014 r.

Środę rozpoczęliśmy od relacji z wernisażu fotografii Evy Hajduk. Podaliśmy również wyniki pomiaru stężenia cząstek stałych w wielickim powietrzu. Opublikowaliśmy również podsumowanie i fotorelację z LAN PARTY NIEPOŁOMICE czy weekendu dla graczy w Niepołomicach. Zebraliśmy również w jednym miejscu wszelkie niezbędne informacje na temat 8. Memoriału i opublikowaliśmy je w naszym informatorze dla kibica.

Czwartek 20.03.2014 r.

Pojawiła się u nas zapowiedź kolejnego spotkania z cyklu Miasto Kobiet oraz artykuł o akcji przeprowadzonej w Gdowie, podczas której przebadano stomatologicznie prawie 600 dzieci. Tego dnia zamieściliśmy również podsumowanie z Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-18 w których to nasz zespół MKF Solne Miasto Wieliczka został Wicemistrzem Polski. Pisaliśmy również o kobiecie, która okradała sklepy w Gdowie. Dodaliśmy również kolejne zdjęcia do naszych działów „Mistrzowie Parkowania” oraz „Na luzie”.

Piątek 21.03.2014 r.

W piątek pojawił się na WieliczkaCity.pl konkurs w którym można wygrać zaproszenie na występ kabaretu Neo-Nówka w Wieliczce. Pojawiło się również u nas podsumowanie z kolejnego Poniedziałkowego Klubu Seniora oraz zapowiedz spotkania z Anną Lutosławską – Jaworską. Tego dnia pisaliśmy również o Turnieju szachowym jaki ma się odbyć w Janowicach oraz o przygotowaniach ŚLĘCZKA Motorsport do VIII Memoriału.

Sobota 22.03.2014 r.

W sobotę zamieściliśmy listy zgłoszeń do 8. Memoriału Kuliga i Bublewicza oraz opublikowaliśmy pierwsze zdjęcia z odbywającego się tego dnia wieczornego Prologu 8. Memoriału. Był to tylko przedsmak galerii, które pojawiły się u nas chwile później.

Niedziela 23.03.2014 r.

Opublikowaliśmy nasza pierwszą obszerną fotorelację z 8. Memoriału – rozpoczęliśmy oczywiście od wieczornego Prologu. Chwilę później pojawiły się u nas kolejne galerie z tej imprezy – park serwisowy oraz fotorelacja z głównego wyścigu, 8. Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza.

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021