carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-04-03

#9 Przegląd Tygodnia: 24.03 – 30.03


Przed nami kolejny, dziewiąty już przegląd tygodnia na WieliczkaCity.pl. Jeśli ktoś w ubiegłym tygodniu nie miał okazji zaglądnąć na nasze strony to zapraszamy do nadrobienia zaległości w naszym przeglądzie tygodnia – zapraszamy.


Poniedziałek 24.03.2014 r.

W poniedziałek pojawiły się u nas kolejne galerie zdjęć przedstawiające zakończony dzień wcześniej 8. Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Wstawiliśmy zdjęcia z parku serwisowego oraz z niedzielnego, głównego wyścigu. Nie mogło również zabraknąć podsumowania tej imprezy, które również tego dnia pojawiło się na WieliczkaCity.pl

Wtorek 25.03.2014 r.

Tego dnia można było u nas przeczytać o pierwszej pomocy z Szkole Podstawowej nr 4 i powiatowych eliminacjach do 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Zapowiedzieliśmy również kolejne spotkanie z cyklu Mamma Mia oraz zamieściliśmy relację z ostatniego spotkania w Mieście Kobiet. Tego dnia pisaliśmy również o zbliżających się kolejnych spotkaniach z cyklu Z Historią w Kadrze oraz Smakowity Czwartek.

Środa 26.03.2014 r.

Dzień rozpoczęliśmy od opublikowania podsumowania VIII Memoriału przez ŚLECZKA Motorsport. Następnie zamieściliśmy relację z kolejnej Familijnej Niedzieli, gdzie tym razem głównym bohaterem był Koziołek Niematołek. Pojawiła się również u nas informacja o konkursie wielkanocnym organizowanym przez Wolontariat Coolturalny. Następnie opublikowaliśmy wyniki głosowania w Wielickim Budżecie Obywatelskim. Na koniec dnia zamieściliśmy artykuł opisujący sytuację autobusu szkolnego na ulicy Sienkiewicza.

Czwartek 27.03.2014 r.

Podczas 8. Memoriału była przeprowadzona w Wieliczce akcja charytatywna na leczenie i rehabilitację Marka Zaszczudłowicza i właśnie o jej wynikach pisaliśmy tego dnia. Kolejny temat, jaki ukazał się na naszych łamach we czwartek to VI Otwarte Szachowe Mistrzostwa Powiatu Wielickiego dzieci do lat 7. Pisaliśmy również o znalezionej marihuanie wartej 20 000 złotych.

Piątek 28.03.2014 r.

Rozpoczęliśmy od publikacji relacji z kolejnych warsztatów rękodzielniczych jakie odbyły się w wielickiej bibliotece. Kolejny temat, jaki się u nas ukazał tego dnia to otwarcie w Wieliczce świetlicy „Aniołeczek”. Nasze działy „Na Luzie” oraz „Mistrzowie Parkowania” doczekały się również w piątek kolejnej aktualizacji. Tym razem była to SEKS Toyota na wielickim osiedlu oraz mistrzowskie parkowanie przy wielickim cmentarzu.

Niedziela 30.03.2014 r.

Piękny, wiosenny weekend dla mieszkańców, którzy postanowili wybrać się tego dnia do wielickiego Parku Mickiewicza z pewnością nieco popsuł widok wyjątkowo zaśmieconego stawu. Na powierzchni wody pływało prawie wszystko, od siatek, butelek po piwie, na opakowaniu po jogurcie kończąc. Nie dało się przejść obok obojętnie.

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021