carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-10-10

Agata Młynarska otworzy w Wieliczce Klub ONA – zobacz program eventu


Założycielki Klubu ONA Wieliczka, Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce oraz Kampus Wielicki serdecznie zapraszają mieszkańców Powiatu Wielickiego wraz ze swoimi rodzinami na event otwarcia Klubu ONA Wieliczka pod patronatem dziennikarki Agaty Młynarskiej.

 
Podczas eventu czeka na Państwa wiele atrakcji m.in. pokazy tańca brzucha, pokazy fitness, prelekcje kobiet sukcesu, pokaz sukien ślubnych i wieczorowych czy koncert Marty Podulki.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Pani Agata Młynarska. W trakcie trwania imprezy dla gości udostępnione zostaną stoiska promocyjno-handlowe lokalnych firm, które będą w tym dniu promować się ze swoją ofertą. Będzie można uzyskać poradę kosmetyczki, stylistki, zmierzyć sobie ilość tkanki tłuszczowej w ciele, a także skosztować regionalnych dań przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich.

W trakcie imprezy będzie sporo konkursów do których nagrody ufundowali sponsorzy tego wydarzenia: m.in. zestawy kosmetyków naturalnych Farmona, vouchery na fitness, wejściówki do kina, vouchery na zakupy w Mydlarnii u Franciszka, Torebka z kolekcji firmy Gawor i wiele, wiele innych…

Podczas eventu prowadzona będzie zbiórka dla Julki z Chorągwicy. Oto kilka słów od jej mamy: JULIA w styczniu skończy 8 lat. Od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Samodzielnie nie chodzi i nie mówi. Mimo wszystko jest śliczną i pogodną dziewczynką. Chodzi obecnie do przedszkola gdzie robi coraz większe postępy. Ostatnio np. zaczyna trzymać kanapkę w raczce i sama kieruje ją do buzi. Jesteśmy wszyscy z niej bardzo dumni. Julia jeździ na turnusy rehabilitacyjne ok 4-5 razy w roku bo wtedy są jakiekolwiek efekty. Koszt takiego turnusu to 5 tyś zł, dochodzi jeszcze koszt sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego i wychodzi zawsze jakaś kuriozalna kwota. Tym bardziej dziękujemy za pomoc.

Po uroczystym otwarciu Klubu ONA Wieliczka, regularnie przy Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce będą odbywać się spotkania dla Klubowiczek. Liderki stawiają na cztery filary kobiecego życia: rodzina, biznes, zdrowie i uroda oraz sport i rozrywka. Właśnie w tych tematach będą odbywać się spotkania. Dla mieszkanek Wieliczki i okolic jest to nowa i jak wynika z rozmów, ciekawa inicjatywa. Wiązane są z nią spore nadzieje, których liderki obiecały nie zawieść.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Wielickiego oraz Burmistrz Wieliczki.
Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Puls Wieliczki, portal wieliczkacity.pl oraz radio KRK.FM

Wstęp bezpłatny.

 


35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022