hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2017-07-11

Aleksandra Ziaja odnosi kolejny sukces – srebrny medal Mistrzostw Polski BMX8 lipca w Jaśle odbyły się Mistrzostwa Polski w zawodach BMX. Srebrny medal na tych zawodach zdobyła zawodniczka Towarzystwa Sportowego Wilga Golkowice.


Dyscyplina sportowa jaką jest BMX jest dyscypliną widowiskową, jednak w Polsce jeszcze m.in. może przez brak odpowiednich torów nie jest tak popularna jak w wielu innych krajach, gdzie tego typu zawody gromadzą prawdziwe tłumy. Co ciekawe od jakiegoś czasu jest to dyscyplina olimpijska.

Gratulujemy srebrnego medalu i życzymy dalszych sukcesów, chociażby na zbliżających się Mistrzostwach Polski MTB w Warszawie. 
    

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka