hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-08-24

Amelia Mrowiec z KS Górnik Wieliczka zdobyła brązowy medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Spała 2021Zawodniczka KS górnik Wieliczka Amelia Mrowiec wraz ze swoim trenerem Piotrem Szczurek, bierze udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Spała 2021.


W niedzielę 22 sierpnia Amelia Mrowiec walcząc w półfinale Mistrzostw Polski musiała uznać wyższość vice-mistrzyni Polski i kadrowiczki Maji Niedźwiedzkiej zdobywając tym samym brązowy medal.

Amelia Mrowiec zaczęła trenować od sierpniu 2020 roku pod okiem trenerów: Piotra Szczurek oraz Władysława Ćwierz. W maju tego roku zdobyła Mistrzostwo Małopolski w boksie w kategorii kadetka 57 kg, natomiast w czerwcu w eliminacjach do OOM w Grudziądzu zdobyła kwalifikacje do finału OOM w Spała. Od 1.08.2021 została powołana do kadry wojewódzkiej na obóz przed OOM gdzie trenowała pod okiem doświadczonych trenerów. W połowie sierpnia uczestniczyła w kilkudniowym obozie zorganizowanym przez macierzysty klub Górnik Wieliczka w OWR w Zakrzów-Stronie.   
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza