hyundai


.mazda

Opublikowano: 2021-08-24

Amelia Mrowiec z KS Górnik Wieliczka zdobyła brązowy medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Spała 2021Zawodniczka KS górnik Wieliczka Amelia Mrowiec wraz ze swoim trenerem Piotrem Szczurek, bierze udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Spała 2021.


W niedzielę 22 sierpnia Amelia Mrowiec walcząc w półfinale Mistrzostw Polski musiała uznać wyższość vice-mistrzyni Polski i kadrowiczki Maji Niedźwiedzkiej zdobywając tym samym brązowy medal.

Amelia Mrowiec zaczęła trenować od sierpniu 2020 roku pod okiem trenerów: Piotra Szczurek oraz Władysława Ćwierz. W maju tego roku zdobyła Mistrzostwo Małopolski w boksie w kategorii kadetka 57 kg, natomiast w czerwcu w eliminacjach do OOM w Grudziądzu zdobyła kwalifikacje do finału OOM w Spała. Od 1.08.2021 została powołana do kadry wojewódzkiej na obóz przed OOM gdzie trenowała pod okiem doświadczonych trenerów. W połowie sierpnia uczestniczyła w kilkudniowym obozie zorganizowanym przez macierzysty klub Górnik Wieliczka w OWR w Zakrzów-Stronie.


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021