hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2020-11-18

Amfetaminę, mefedron i ponad 300 tabletek ecstasy znaleźli policjanci podczas nocnej kontroliPolicjanci z komisariatu w Niepołomicach zatrzymali dwóch mężczyzn. Kierujący volkswagenem i jego pasażer posiadali ukrytą w pojeździe amfetaminę, tabletki ecstasy oraz mefedron. Podejrzani usłyszeli zarzuty - za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Kilka dni temu funkcjonariusze z ogniwa patrolowo-interwencyjnego z niepołomickiego komisariatu skontrolowali w godzinach nocnych pojazd, którym kierował 20-letni mężczyzna. Obok siedział 29-letni pasażer. Funkcjonariusze podejrzewali, iż kierujący nie posiada uprawnień do kierowania. W trakcie kontroli mundurowi potwierdzili swoje przypuszczenia, dodatkowo okazało się że pojazd nie posiadał aktualnych badań technicznych, w związku z powyższym funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu a na kierującego nałożyli mandat karny. Podczas interwencji okazało się również, że mężczyźni posiadali w pojeździe narkotyki. Zostali oni zatrzymani i osadzeni w policyjnej celi. Dalsze czynności z zatrzymanymi wykonywali policjanci z zespołu dochodzeniowo-śledczego. Okazało się, że zabezpieczone substancje to amfetaminy - blisko 150 gramów, ecstasy - ponad 330 sztuk tabletek, oraz mefedron. Po zgromadzeniu materiału dowodowego, że to własność 20-latka, który latka usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności..

KPP Wieliczka   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka