.


leroymerlin


media expert
Opublikowano: 2023-03-03

Bez dietetyka nadwaga nie znika! Darmowe konsultacje z dietetykiem w gabinecie Projekt Zdrowie w Wieliczce.“Chcę schudnąć z brzucha”, “chce schudnąć po ciąży”, “chcę schudnąć do wakacji” - każdy z nas ma swój powód i swoją motywację, żeby zgubić zbędne kilogramy. Wielu z nas podejmowało już samodzielne próby odchudzania, jednak dobre chęci nie były gwarantem sukcesu. Bo schudnąć to jedno, a utrzymać niższą wagę, to drugie. Zanim więc sięgniemy po kolejną dietę z Internetu i ponownie wpadniemy w błędne koło odchudzania, może warto wreszcie zawalczyć o upragnioną sylwetkę skutecznie. Jeśli jesteś mieszkańcem Wieliczki, pomoże Ci w tym dietetyczka z gabinetu Projekt Zdrowie. Zapisy na darmowe konsultacje już ruszyły!
Nie ma takich kilogramów, których nie można odzyskać


Głodówka, spektakularny efekt i powrót do wcześniejszej wagi, albo co gorsze - jeszcze większy przyrost masy ciała. Znasz ten scenariusz? Samodzielnie próby odchudzania, monodiety czy restrykcyjne głodówki, najczęściej kończą się efektem jojo i osiągnięciem efektu przeciwnego do zamierzonego. Dlaczego tak jest? Zazwyczaj po zakończeniu diety odchudzającej, wracamy do starych nawyków. Wielokrotnie dodatkowo rekompensujemy sobie trudne dni głodówki i w ten sposób przybieramy na wadze.

Jak schudnąć do lata i na lata

- Żeby schudnąć skutecznie, a nie tylko na tygodniowy urlop, należy trwale zmienić nawyki żywieniowe. Dieta nie powinna być kilkutygodniowym przerywnikiem, po którym całkowicie wracamy do dawnych złych przyzwyczajeń. Krótkotrwałe diety nie uczą radzenia sobie na co dzień. Trwałe nawyki żywieniowe i umiejętność walki z pokusami, można wypracować tylko dzięki współpracy z dietetykiem - tłumaczy Karolina Madej, dietetyczka w gabinecie Projekt Zdrowie w Wieliczce.

Zanim więc stwierdzisz: “to nie dla mnie”, albo “to za drogie”, odpowiedz sobie szczerze na pytanie, ile razy już próbowałeś/ próbowałaś samodzielnie? Ile już wydałeś / wydałaś na diety z internetu, suplementy, które miały spalać tłuszcz, czy na zestawy do ćwiczeń, które teraz leżą zakurzone w szafie? A teraz kolejny raz szukasz sposobu, jak schudnąć do wakacji.

Twoja metamorfoza z Projektem Zdrowie

Zastanawiasz się jakie efekty możesz osiągnąć, decydując się na kurację dietetyczną w Projekt Zdrowie? Pani Weronika schudła w 3,5 miesiąca12 kilogramów, mimo problemów z tarczycą. PaniAnna, schudła 15 kg! Więcej historii naszych Pacjentów znajdziesz na https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/.


Chcesz wreszcie zobaczyć takie efekty u siebie?

Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu: 572 290 305 lub skontaktujesz się za pomocą formularza kontaktowego na stronie: https://wieliczka.projektzdrowie.info/

W trakcie konsultacji dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.Już dziś możesz zapisać się na bezpłatną konsultację pod numerem telefonu: 572 290 305 lub za pomocą formularza kontaktowego wieliczka.projektzdrowie.info   lub odwiedź nasz profil na fb i umów się przez Messenger

 
PROJEKT ZDROWIE WIELICZKA
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
E-mail: wieliczka@projektzdrowie.info
ul. H. Sienkiewicza 35
32-020 Wieliczka
Tel.: 572 290 305

https://wieliczka.projektzdrowie.info/


 Karolina Madej - Dietetyk


artykuł sponsorowany


   35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022