carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2013-09-07

Bezpieczeństwo Seniora - debata społeczna


Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce i Komeda Powiatowa Policji w Wieliczce zapraszają wszystkich senioró w na spotkanie pt. „Bezpieczeństwo Seniora” w dniu 9 września o godz. 16.00 do Solnego Miasta.Zapraszamy wszystkie osoby powyżej 50 roku życia do PONIEDZIAŁKOWEGO KLUBU SENIORA na spotkanie z przedstawicielami wielickiej policji - Komendantem Powiatowym Policji w Wieliczce i Naczelnikiem Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 9 września 2013 r. godz. 16.00 w Solnym Mieście.


.......  Plan debaty:
1. Struktura Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce
2. Ocena stanu bezpieczeństwa na terenie powiatu wielickiego w roku 2013
3. Bezpieczeństwo Seniora-porady
4. Dyskusja, wnioski i podsumowanie debaty

Spotkanie organizowane jest w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej”.

[Biblioteka w Wieliczce]
 

Podjeżdżali samochodem do kobiet i wyrywali im torebki

 

Bezpieczeństwo Seniora - debata społeczna - zobacz zdjęcia

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021