hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-10-05

Bezpłatny przegląd Twojego auta w SierczyInternational Police Association Sekcja Polska Region IPA Kalwaria Zebrzydowska zaprasza na BEZPŁATNY PRZEGLĄD TWOJEGO AUTA.


Akcja odbędzie się w sobotę 23 października w godzinach od 8:00 do 12:00. Bezpłatnego badania auta będzie można dokonać w Sierczy - Bogdan Zarzyczny Usługi Diagnostyczne Pojazdów Siercza 1.

Akcja polegała będzie na tym, że od godziny 8.00 do 12.00 fachowcy z firm będą dokonywali bezpłatnej diagnostyki kontrolnej pojazdów. Diagnostyka polegała będzie na sprawdzeniu najważniejszych podzespołów samochodów / nie będzie to coroczne badanie techniczne wbijane do dowodu rejestracyjnego/. Celem Akcji „Bezpłatny Przegląd” jest poprawa bezpieczeństwa na drogach poprzez uświadomienie każdemu kierującemu że, sprawny technicznie pojazd i bezpieczne poruszanie się nim doprowadzi wszystkich do celu.

Firmy partnerskie:
- AUTO SERVICE KAWA – Lanckorona ul. Kalwaryjska 81,
- WUSP – Wadowice ul. Kochanowskiego 3, Andrychów Krakowska 17,
- Jan Sieranc KOS 012 – Oświęcim ul. Chemików 24
- Bogdan Zarzyczny Usługi Diagnostyczne Pojazdów Siercza 1

Do akcji zaprasza IPA Kalwaria Zebrzydowska
   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021