.
Opublikowano: 2024-01-05

Biorezonans – Wszystko, co chciałbyś wiedziećBiorezonans to badanie z ponad 35-letnią historią, które zalicza się do coraz popularniejszej medycyny alternatywnej. Mimo że badania biorezonansem stają się coraz popularniejsze, to wciąż stosowanie biorezonansu jest dość tajemnicze. W tym artykule dowiesz się, jak działa biorezonans, na co pomagają fale elektromagnetyczne oraz na czym polega biorezonans magnetyczny. Dzięki temu poznasz tajniki badania wychodzącego poza zakres konwencjonalnej medycyny, które ma wiele wspaniałych właściwości. Zapraszamy!


Jak wygląda badanie biorezonansem?

Przebieg badania to kwestia indywidualna. Wiele zależy od celu wykonywania biorezonansu. Badanie w obszarze chorób alergicznych może się nieco różnić od biorezonansu mającego wykryć metale ciężkie. Jest jednak kilka elementów, które łączą każdy biorezonans. Badanie odbywa się w pozycji siedzącej. Kiedy już znajdziesz się we właściwym miejscu i odpowiedniej pozycji, lekarz przekaże Ci zakończenia aparatury wykonane z metalu. W tym momencie rozpocznie się badanie i do organizmu pacjenta zaczyna trafiać prąd o niewielkim natężeniu, który charakteryzuje się zmiennymi częstotliwościami. Ten prąd sprawia, że pacjent odczuwa lekkie mrowienie. Poza mrowieniem pacjent nie odczuwa dosłownie nic. Biorezonans w Krakowie jest w pełni bezbolesny i komfortowy, a przynosi bardzo pozytywne rezultaty w leczeniu chorób.

Na co pomaga i jaka jest skuteczność biorezonansu?

Wśród zwolenników biorezonansu panuje opinia, że takim badaniem można zwalczyć większość dolegliwości zdrowotnych. My natomiast skupimy się na kilku chorobach, przy których biorezonans może okazać się szczególnie pomocny. Do takich dolegliwości zaliczymy większość chorób wątroby, boreliozę, zapalenie stawów, nałogi, obciążenie metalami ciężkimi. Ponadto biorezonans pomaga w leczeniu alergii. Metoda działa na bardzo prostej zasadzie.

Na czym polega terapia biorezonansem?

Biorezonans ma za zadanie uruchomić procesy samoregulacyjne w Twoim organizmie. Robi to dzięki wykorzystaniu pól elektromagnetycznych. Brzmi skomplikowanie, ale w praktyce wygląda to wyjątkowo prosto. Aparatura odbiera Twoje fale elektromagnetyczne. Następnie sprawdza odebrane fale pod kątem złej energii, która oznacza występowanie jakieś dolegliwości. Jeśli aparatura wykryje taką złą energię, to zmienia jej częstotliwość. Dzięki temu do Twojego organizmu wraca sygnał mający zadanie przywrócić odebrany nieprawidłowy stan do normy.

Podsumowanie

Biorezonans coraz bardziej zyskuje na popularności ze względu na swoje wspaniałe właściwości. W tym artykule poznałeś najważniejsze informacje dotyczące tego jeszcze nieco tajemniczego badania. Teraz kiedy umówisz się na biorezonans, to nic Cię nie zaskoczy. Sprawdź sam!

artykuł sponsorowany35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022