hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-04-13

Boisko TS Wieliczanka zyska oświetlenieRozpoczęły się prace przygotowawcze do zamontowania na boisku Towarzystwa Sportowego Wieliczanka kompleksowego oświetlenia. Szacunkowy koszt tej inwestycji, która realizowana jest przez Zarząd Budynków Komunalnych wynosi 120 000 zł.


TS Wieliczanka to jeden z najstarszych klubów sportowych w naszym województwie. Z tego boiska korzysta około 150 zawodników sekcji piłkarskiej, a także sportowcy z sekcji lekkoatletycznej, a czasami również i karatecy z Wielickiego Klubu Karate Kyokushinkai. Montaż oświetlenia ma zakończyć się jeszcze w te wakacje.


   
likwidacja szkod komunikacyjnychRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka