carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-11-14

Braci się nie Traci - LO w Wieliczce realizuje projekt w ramach Szkoły Dialogu


Grupa uczniów z wielickiego Liceum Ogólnokształcącego, tworzy projekt na temat ludności żydowskiej w Wieliczce i okolicy w ramach programu "Szkoła Dialogu".

 
LO w Wieliczce bierze udział w akcji "Szkoła Dialogu", która ma na celu przypomnienie o ludności żydowskiej zamieszkującej tereny Wieliczki i okolic. Realizują ten projekt z dużym zaangażowaniem i chcą swój cel zrealizować.

Wszystkich zainteresowanych tym projektem zapraszamy na ich stronę na Facebooku – kliknij w tym miejscu. Obecnie ta grupa młodych ludzi planuje wycieczkę wielickim szlakiem żydowskim jak piszą, bez zbędnego przynudzania... Każdy może wziąć udział w tym wydarzeniu, wkrótce więcej szczegółów na ich fanpage'u.

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022